פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת הפכה את הדירה הישנה והאפרורית שלה לבית הכי צבעוני שאי פעם ראיתם

אם תפתחו את הקטלוג של איקאה, כנראה שתראו שם חדרים נקיים עם קירות לבנים ורהיטים לבנים או בגוונים של עץ. סטרילי כזה. הרבה מחקים בבתים שלהם את העיצובים הרגועים והמינימליסטיים האלה, אבל יש מי שלוקחים את בחירת הצבעים לבית שלהם למקום קצת יותר פרוע, ססגוני וצבעוני. אבל לא סתם צבעוני, יותר כמו צבעוני ברמה שאפילו הקשת מרגישה קצת חיוורת.

תכירו את אמינה מוקיולי, המוכרת גם כסטודיו מוקי. אמינה היא מעצבת שפועלת בלוס אנג'לס והפכה את הדירה שלה לאחד הבתים הייחודיים והשמחים שאי פעם ראיתם. כל קיר בצבע שונה (אחד בסגול בהיר, אחד בגווני פסטל ואחד סתם עשוי מפרחים), כל דלת של כל רהיט נצבעה בגוון אחר ואפילו חפצי הנוי מתבלטים ומוסיפים שמחה לסיפור. בקיצור, דירה שמרגישה כמו עולם אגדות קסום. אם זה לא מספיק, אמינה מקפידה גם לצבוע את השיער בגוונים לא הכי סטנדרטים, להתלבש כמו קשת בענן ואז לזרוק על עצמה קצת נצנצים.

היא מסבירה שהלבוש שלה וגם הסגנון של הבית משקפים את האופי שלה וגם את האופי של בעלה. "אנחנו רוצים שהמרחב שלנו יהיה שמח ומלא אושר" היא הסבירה. המשפט הזה לא מובן מאליו בכלל, אם לוקחים בחשבון שאמינה סבלה בעברה מבולימיה ואף ניסתה להתאבד. מאז היא השתקמה והבריאה, הרבה בזכות יצירה ואמנות.

הסגנון יוצא הדופן שלה הביא לאמינה יותר מ-150 אלף עוקבים באינסטגרם ואתם מוזמנים ליהנות גם מהסגנון יוצא הדופן שלה. מי יודע, אולי זה יעשה לכם חדש לעצב מחדש את הדירה.

דירה

דירה2

דירה3

דירה4

דירה5

דירה6

דירה7

דירה8

דירה9

דירה10

דירה11

דירה12

דירה13

דירה14

דירה15

דירה16

דירה17

דירה18

דירה19

דירה20

דירה21

והנה סיור מצולם שאמינה ערכה בדירת המדהימה שלה:

באמצעות: boredpanda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...