פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ציורי הכביש הגאוניים האלה נחשפים רק כאשר יורד גשם

חוץ מהקור, הגשם והרוחות, אחד הדברים הכי מבאסים בחורף הוא הרגע בו קמים בבוקר ופותחים את החלון כדי לשאוף קצת אוויר צח, רק כדי לגלות שהנוף והצבעים המוכרים של העיר הוחלפו באפרוריות מדכאת שעושה חשק עז לחזור במהירות אל מתחת לשמיכה ולבכות.

קבוצת מעצבים מהעיר סיאול שבדרום קוריאה, החליטה לקחת על עצמה משימה לא פשוטה ולנסות לשפוך מעט צבע על האפרוריות שעוטפת את העיר היפהפייה בימי החורף בכלל ובתקופת המונסונים בפרט. במסגרת הפרויקט שזכה לשם המקורי "פרויקט מונסון", יצרו המעצבים ציורי רחוב ענקיים על כמה כבישים בכמה מהרחובות המרכזיים בעיר, שצוירו כולם באמצעות צבע היידרוכרומטי, צבע שמכיל תרכובת חומרים ייחודית שגורמת לו להיחשף רק כשהוא נרטב.

ציורי גשם 1

כפי שתוכלו לראות בתמונות, בימים היבשים ומלאי השמש, הכבישים נראים רגילים לחלוטין, אבל אז, ברגע שמתחיל לרדת גשם, נחשפים הציורים היפהפיים שממלאים את הכבישים בצבע וחיים, בהשראת התרבות הקוריאנית שמקדשת את חשיבות המים וזרימת הנהרות.

ציורי גשם 2ציורי גשם 21

כמובן, התמונות המופיעות כאן נוצרו להמחשה בלבד בעיקר כדי לעורר מתח וסקרנות בקרב תושבי העיר והתיירים לקראת הגשמים הראשונים שאמורים לפקוד את העיר ממש בקרוב. אם אתם שואלים אותנו, למרות מספר ימי הגשם המצומצם בישראל, הרעיון הזה ממש לא רע ואם אתם במקרה ראש עיר של אחד היישובים בארץ, בהחלט שווה לאמץ אותו.

ציורי גשם 4 ציורי גשם 5

 

ציורי גשם 6 ציורי גשם 20

באמצעות: portfolios

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...