פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה מצא דרך מעולה לסתום את הפה לבחורה גזענית שלא האמינה לו שהוא טס במחלקה ראשונה

למרות שהעולם המערבי המודרני מתיימר להיות כזה שדוגל בשוויון זכויות והזדמנויות לכל אדם, יש לא מעט אנשים שחווים גילויי גזענות על בסיס יומי. אחת הדוגמאות הבולטות לכך היא אוכלוסיית השחורים בארצות הברית, שם ברור לכל שהגזענות חיה ובועטת, לפעמים מתחת לפני השטח, ולפעמים, כמו במקרים רבים עליהם שמענו בחדשות בשנים האחרונות, בגלוי.

זה גם בדיוק מה שקרה לאמיט ווקר, מנהל מוזיקלי במקצועו, שעמד לתומו בתור העלייה למטוס כשבחורה צעירה הגיחה מאחוריו ופנתה אליו בבקשה שיזוז מהתור כי מדובר בתור לנוסעים בעדיפות גבוהה (מחלקה ראשונה) ולא לנוסעים כמוהו. כמובן, הבקשה של הצעירה היתה טבולה בגזענות, אבל אל דאגה, ווקר לא נשאר חייב ומצא דרך נהדרת להעמיד את הנוסעת במקומה. הנה התמונה שהוא פרסם ביחד עם הסיפור הקצר על מה שאירע:

כפי שעיניכם רואות, הפוסט שפרסם ווקר בפרופיל הפייסבוק שלו שרף את הרשת וגרף מעל רבע מליון שיתופים ושבע מאות חמישים אלף לייקים, כולל אינסוף תגובות מפרגנות של גולשים שפרגנו לבחור וגינו את גילוי הגזענות מצד הבחורה. אף אחד כנראה לא יזכור את הסיפור הזה בעוד שבוע, אבל את ההשפעה המידית שלו הוא בהחלט יצר. זה כנראה לא יעלים את הגזענות, אבל זה בהחלט פלסטר נחמד.

בונוס: צפו בטריק המגניב של המעודדת הזאתלייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...