פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצחיק: בואו להפוך את פוטין לגיי באתר חדש ומשעשע

בשנים האחרונות העבירה הממשלה ברוסיה, ביוזמתו של הנשיא פוטין, גל של חוקים שמטרתם פגיעה בזכויות ההומואים והלסביות ברוסיה, כשבראשם החוק האחרון והמקומם מכולם שעבר ביוני 2013 ואוסר לקיים "תעמולה הומוסקסואלית" מכל סוג, לרבות ביטויי אהבה הומוסקסואלים בפומבי.

בחודשים האחרונים הולך ומחריף המאבק של קהילת הלהט"ב באפליה הזאת, וכולל הפגנות ברחובות, תמיכה של אמנים מחו"ל כמו ליידי גאגא ומדונה וכמובן ביקורות רבות כנגד הנשיא ברשתות החברתיות.

אתר חדש ומשעשע בשם Putin Gay Dress Up מאפשר לכם הגולשים לקחת חלק במאבק ולנצל את היצירתיות שבכם כדי לעזור לנשיא פוטין לצאת מהארון ולהפוך אותו לגיי. באמצעות הממשק המצחיק באתר, תוכלו להלביש את פוטין ממש כאילו היה בובת ברבי, לאבזר אותו במגוון רחב של אקססוריז ופרטי לבוש מכף רגל ועד ראש ובכך להעניק לו לוק חדש והורס שיהפוך אותו לאחד מהקהילה או סתם למתלבש טוב יותר. בנוסף, כדי להנעים את זמנכם ולהעניק לכם השראה בשעת היצירה שלכם, תוכלו להינות ברקע ממוזיקת פולקלור רוסית מקפיצה וכיפית.

פוטין

את התוצאה הסופית והמראה המשודרג שיצרתם עבור הנשיא הרוסי תוכלו לשמור ולהוסיף לגלריה, אליה העלו כבר קרוב לעשרת אלפים גולשים את הויז'ן שלהם לגבי האופן בה פוטין צריך להתלבש. בנוסף לאתר, תוכלו לקבל עדכונים אופנתיים חדשים הנוגעים לפוטין גם בעמוד הפייסבוק של הפרוייקט.

קדימה למלאכה. קהילת הלהט"ב ברוסיה זקוקה לתמיכתכם, והיום אתם המעצבים. מה שבטוח, יש לפחות גולש אחד שממש לא יאהב את האתר הזה ואנחנו מקווים שהיוצרים שלו הספיקו לרדת למחתרת.

תודה לליו שפרמן על הטיפ.

הנה כמה דוגמאות שיצרו הגולשים:

פוטין 9

פוטין 4 פוטין 5

פוטין 6

פוטין 7

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...