פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צעיר שנתפס כשהוא מנסה לאנוס ילדה בת 8 הופשט והובל ב"מצעד בושה" על ידי תושבי השכונה

בחור צעיר שנתפס על חם בזמן שהוא מנסה לבצע מעשה אונס בילדה בת 8, נלכד על ידי תושבי השכונה, הופשט מבגדיו והובל ברחבי העיר כשהוא לבוש אך ורק בחליפת הלידה שלו, במטרה להשפיל אותו. האירוע יוצא הדופן הזה עליו דווח לראשונה באתר Daily Mail, התרחש בשכונת בריגידה בעיר בואנוס איירס שבארגנטינה.

נקמה באנס 4

התושבים המקומיים שהיו עדים למקרה, תיעדו את "מצעד הבושה" הזה, שוודאי מזכיר לרבים מכם את אותה סצנה מפורסמת מהפרק האחרון בעונה החמישית של משחקי הכס, במצלמות שלהם ופרסמו ברשתות החברתיות תמונות רבות המתעדות את הפושע שזהותו עדין לא ידועה, כשהוא קשור בחבל ומובל כשהוא נטול בגדים לאורך 8 בלוקים, עד שבסופו של דבר הוסגר למשטרה.

נקמה באנס 5

למזלו של הבחור הצעיר, המשטרה הגיעה למקום לפני שהתושבים כילו בו את זעמו והוא יצא מהאירוע בריא ושלם, בדרך לתחנת המעצר. רגע לפני שהוכנס לניידת, הסירו השוטרים את החבל והחליפו אותו באזיקים בזמן שהתושבים שהשקיפו מהצד צועקים עליו ומקללים אותו: "בפעם הבאה נהרוג אותך", "חולה נפש! תקשרו אותו לחלק האחורי של הרכב!".

נקמה באנס 1

"לכדנו פושע שניסה לאנוס ילדה קטנה. מקווים שעשינו צדק עבור הילדה התמימה" כתבו התושבים ברשתות החברתיות. נכון לכתיבת שורות אלו, עדין לא ידוע אילו צעדים ינקטו הרשויות כנגד הבחור.
צפו בבחור הצעיר נעצר על ידי השוטרים ומוכנס לניידת כשברקע קללות התושבים:

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...