פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה הציע נישואין לחברתו ולא שם לב שילד בן 3 החליט לגנוב את ההצגה בדרך מפתיעה במיוחד

הצעת נישואין היא ללא ספק אחד הרגעים הכי מרגשים שיש לחיים להציע. כיאה לרגע כזה, רבים מהגברים שמתכננים את הצעת הנישואין דואגים לוודא שהיא מצולמת ומתועדת כדי שיהיה אפשר להיזכר ולצפות בה גם שנים קדימה, וזה בדיוק מה שעשו קווין ואלייזה, זוג חביב ממישיגן שבארצות הברית.

השניים, שלכל אחד מהם ילד משלו, ניהלו מערכת יחסים זוגית ממושכת ולאחרונה החלו לדבר על חתונה. לאלייזה היו דרישות ברורות להצעת הנישואין: מצולמת, בנוכחות הילדים בלבד, לא במהלך חופשה וכמובן, שיהיה בהפתעה. אז קווין דאג לצייד את בתו בת ה-11 במצלמה, ושלף טבעת ליד אחת המזרקות בעיר במהלך יום סידורים משפחתי.

ההתרגשות כצפוי, הייתה גדולה מאוד, אלא שמי שגנב את ההצגה בזמן שבני הזוג הנרגשים עסוקים בהצעת הנישואים, הוא בנה בן ה-3 של אלייזה שלא ממש דפק חשבון לרגע המרגש והחד פעמי הזה, והחליט שיש משהו מאוד מאוד חשוב שהוא חייב לבצע עכשיו, לעיני המצלמה. הנה מה שקרה שם:


כפי שניתן לראות, אוון, בנה בן ה-3 של אלייזה, נעמד מאחורי קווין שבדיוק כרע ברך ושלף את הטבעת. כנראה בגלל השפעת המים מסביבו, אוון הקטן הרגיש שהוא חייב פיפי, ועשה כל מה שילד בן 3 שנמצא בגמילה מחיתולים היה עושה במקומו

הוא הוריד מכנסיים והחל ליצור מזרקה משלו בזמן שאמו ובן הזוג שלה חווים את אחד הרגעים הכי מרגשים בחייהם

והנה הזוג המאושר, רגע אחרי שהיא אמרה כן, מנסים להבין למה הבת של קווין מתפוצצת מצחוק ועדין לא קולטים מה קורה מילימטר מהם. ללא ספק, פרייסלס.

אגב, קווין סיפר שלמרות שאוון הקטן השתין על הצעת הנישואין שלו, הוא צחק במשך דקות ארוכות ויודע שדווקא הרגע הביזארי הזה הוא שהפך את הסרטון לאחד הנצפים ברשת בשבוע האחרון. בהחלט מתנת אירוסין מוצלחת.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...