פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת הכינה מצגת מצחיקה כדי לגרום לבחור לצאת איתה וזכתה לתגובה הכי מבאסת בהיסטוריה

אחלי שנכשלה בניסיונות שלה למשוך את תשומת לבו בדרכים המקובלות, החליטה ליזי פנטון, סטודנטית מאוניברסיטת מיניסוטה, לפנות לבחור שהיא דלוקה אליו, קרטר בלוכוויץ, בדרך מקורית, מצחיקה ויצירתית במיוחד בכדי לשכנע אותו לצאת איתה:

הבחורה הצעירה, שכנראה הגיעה למסקנה שכל האמצעים הקונבנציונליים מיצו את עצמם, יצרה מצגת פאוור פויינט מצחיקה בשם "למה כדי לך לצאת איתי", בה היא מציגה את עצמה ומסבירה באמצעות סדרת שקופיות קורעות, מדוע ההחלטה לצאת איתה לדייט תהיה ההחלטה הכי טובה שכל בחור הגיוני יקבל אי פעם במהלך חייו.

בחורה מצגת 1 בחורה מצגת 2

כך למשל, השקף הראשון מציע לקרטר לצאת איתה ובכך להפסיק את התלונות של ההורים שלו על כך שהוא לא רציני.

בחורה מצגת 3

בהמשך היא מסבירה למה לצאת איתה זה כמו לצאת עם 3 בחורות במקביל, ממשיכה לשקף שכולל גרף עם ניתוח סטטיסטי מדויק על קצב צמיחת החזה המרשים שלה, ואפילו משלבת ביקורות פיקטיביות של גברים מומצאים או מפורסמים איתם יצאה לכאורה בעבר.

בחורה מצגת 4 בחורה מצגת 5 בחורה מצגת 6 בחורה מצגת 7בחורה מצגת 8

לרוע המזל, למרות ההשקעה הרבה, אחרי ששלחה לבחור את המצגת, זכתה ליזי לתגובה מרושעת ומבאסת במיוחד, משפט אחד קצר ומתומצת עם מסר חד וכואב: "זה מאוד נחמד. אני מבקש שתפסיקי לפנות אלי".

קרטר

אלא שכאן לא נגמר הסיפור, שהרי השקעה כזאת לא יכולה שלא להסתיים בהפי אנד. ליזי פרסמה את המזימה הכושלת שלה להשיג את בחור חלומותיה בפרופיל הטוויטר שלה, והתמונות מתוך המצגת זכו לעשרות אלפי לייקים ושיתופים של גולשים שפשוט התאהבו בה. כמובן, התמונות גררו איתם באופן טבעי גם אינסוף הצעות של בחורים שהודיעו שישמחו להתחלף עם קרטר ולצאת איתה לדייט. אגב, גם בחברת מייקרוסופט, האמא של פאוור פויינט, התלהבו מהמצגת, ושיתפו אותה בפרופיל הטוויטר שלהם.

אז מה יעלה בגורל הזוגיות של ליזי? אין לנו מושג, אבל אם ממש בוער לכם לגלות, אתם מוזמנים לבקר כאן בפרופיל הטוויטר שלה.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...