פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

26 הסטטוסים הכי מצחיקים שגברים שבורים כתבו על הנשים ההריוניות שלהם

בלי שום ספק – הריון הוא אמנם תהליך קסום, מרגש ובלתי נתפס בו הגוף הנשי מצליח לייצר בתוכו חיים חדשים בתוך תשעה חודשים בלבד, אלא שכל מי שחוותה אחד כזה, יודעת שלכל הסיפור הזה יש לא מעט צדדים מטרידים ופחות נעימים שמתלווים אליו והופכים את החיים במהלכו למאוד לא פשוטים. אולם, למרות שהיא ללא ספק הנפגעת המרכזית בכל הסיפור, האישה היא לא היחידה שסובלת בתהליך. גם הגברים, שעסוקים במלאכת התמיכה, חווים לא מעט רגעים מצחיקים, מרגשים, הזויים ולעיתים  בלתי הגיוניים לאורך הדרך,

אז נכון, לגברים אין שום הצדקה להתבכיין, אבל בואו נודה על האמת – הם אמנם לא סוחבים בטן ענקית וחווים את כל המשברים הנפשיים והפיזיים שחוות ההריוניות, אבל הם מבלים 9 חודשים פלוס במחיצת אישה בהריון, וכל מי שחווה הריון משני צידיו, גברים ונשים כאחד, יודעים שמדובר במשימה מאוד לא פשוטה.

אספנו עבורכם 25 תמונות סטטוסים מצחיקים במיוחד שכתבו גברים על הנשים ההריוניות שלהן ועל הגחמות המפתיעות, מצבי הרוח, פרצי הזעם, התסכול והמרמור שלהן. אם בת הזוג שלכם בהריון, אנחנו בהחלט ממליצים לקרוא את הפוסט יחד להנאה מקסימלית. אם אתם עוד לא שם, הנה הצצה למה שמחכה לכם בעתיד.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.


15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...