פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

האבא הזה לקח את הבת שלו למעון בתלבושת המצחיקה והכושלת הבאה והפך לבדיחה של האינטרנט

ברוק באסו, אמא לשניים ממדינת אינדיאנה שבארה”ב, עשתה לאחרונה לבעלה שיימינג רשת, ברמה בינלאומית, לאחר שגילתה איך שלח את ביתם הקטנה למעון היום שלה.

בכל בוקר יש למשפחה שלה שגרה קבועה: בעלה, ג’רמי, מכין את בנם בן ה-6 לבית הספר בזמן שהיא אחראית להלביש את אוליביה, התינוקת בת ה-7 חודשים שלהם.

1.2

לפני כמה ימים, לברוק היה ראיון עבודה ולכן היתה צריכה לצאת מוקדם בבוקר והשאירה לבעלה את תפקיד ההלבשה של אוליביה הקטנה. כשהיא חזרה בסוף היום לאסוף את התינוקת מהמעון, היא גילתה שבעלה חשב שזה הגיוני להלביש את הילדה שלו לגן רק עם אוברול. אוברול ללא חולצה מתחת.

1.1

היא כמובן מיד שלחה לו הודעה “שלחת את אוליביה למעון בלי חולצה?” הבעל הנבוך לא הבין בתחילה מה הסיפור וענה לה בתמימות “שלחתי אותה עם הדבר הזה עליה”.

העניין הזה כמובן לא נעלם מעיניהם של הורים נוספים שאספו את ילדיהם מהמעון וכמובן הגננות שהתגלגלו מצחוק למראה התינוקת באוברול, ולאחר שהיא שיתפה אותם בסיפור ובהתכתבות עם בעלה הן אמרו לה בחצי צחוק-חצי אמת, שהיא צריכה לשלוח את הסיפור הזה לתכנית של אלן דג’נרס.

האישה האדירה הזאת לא חשבה פעמיים, צילמה את התינוקת הקטנה שלה והעלתה את התמונות שלה, יחד עם ההתכתבות עם בעלה בנושא לעמוד הפייסבוק של אלן דג’נרס. מפה לשם הפוסט תפס כיוון ויראלי כשצבר בתוך מספר ימים מעל 30 אלף שיתופים ו-58 אלף לייקים. מוזמנים לקרוא את ההתכתבות של ברוק עם בעלה בתמונה מטה.

1.3

באמצעות מטרו | קליק לפרסום המקורי בפייסבוק

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...