פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כלבי משטרה בסין ממתינים לאוכל בצורה מסודרת יותר מכל תור שעמדתם בו בארץ

כל מי שיש לו כלב ודאי בילה כמה שעות מחייו בניסיון לגרום לכלב שלו ללמוד פקודות בסיסיות כמו "שב", "בוא", "ארצה", "לא לזוז" וכמובן "גש תביא לי בירה מהמקרר יא גבר". בעוד מרבית בעלי הכלבים עוצרים בנקודה הזאת ולא מרחיבים את מעגל הידע של הכלב שלהם, ברור לכולנו שכלבים הם הרבה יותר חכמים מזה, ומסוגלים לבצע פעולות מורכבות ומפתיעות אם רק משקיעים ומלמדים אותם.

התמונה המדהימה הבאה, פורסמה על ידי אחד הגולשים באתר Reddit לפני כחודש, והפכה מאז לוויראלית עם עשרות אלפי שיתופים ברחבי הרשת. על פי הכיתוב שצורף לתמונה המקורית באתר Imgur הצילום מציג חבורת כלבי משטרה סינים (לכאורה), שעומדים בתור לקבל את ארוחת הצהריים שלהם תוך שהם אוחזים את הקערות האישיות שלהם בפה ומדגימים סדר ומשמעת מופתיים יותר מזה של בני אדם, ובטח יותר מהתורים שתמצאו בסופרים או בכניסה לאצטדיוני כדורגל בישראל.

כלבים ממתינים בתור לאוכל

אז נכון, כולנו יודעים שכלבי משטרה/צבא מאומנים היטב ויודעים לסייע בחילוץ והצלה, לזהות סמים, לאתר פצצות ומוקשים ועוד שלל תכונות מופלאות, אבל הנחנו שבהפסקת הצהריים שלהם הם יכולים לחזור לרגע להתנהג כמו כלבים. ובכן, כנראה שטעינו.

בין מאות התגובות ברדיט מצאנו אחת ממש מצחיקה של גולש שכתב: "הכלב הקדמי נראה כמו כלב אקראי שכלל לא שייך לחבורה וניסה להשתלב בתור כדי לקבל אוכל בחינם בתקווה שאף אחד לא ישים לב". גולש נוסף פרסם את התמונה הבאה, שמציגה גם היא תור של כלבים הממתינים לאוכל, כשהפעם מדובר בתמונה ישנה משנות ה-40 של כלבים ממשמר הגבולות בפינלנד. או במילים אחרות, מסתבר שמדובר בתופעה די שכיחה.

כלבים ממתינים בתור לאוכל 2

מקור: Rocketnews24

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...