פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זו התגובה המפתיעה של שחקן הפוקר כשהוא מבין שזכה ב-15 מליון דולר

האם דמיינתם פעם איך תגיבו ברגע בו תתבשרו על כך שזכיתם בסכום כסף מפלצתי ודמיוני, נניח, 15 מליון דולר? אני מניח שהתשובות שלכם נעות על הסקאלה שבין צהלות שמחה היסטריות עם אופציה להתעלפות ואיבוד ההכרה לבין ריצה בתחתונים ברחבי העיר תוך כדי צעקות ומלמולים לא ברורים.

לשחקן הפוקר דניאל קולמן לעומת זאת, הייתה תגובה אחרת לגמרי וממש לא צפויה. כדי לא להרוס לכם את הסרטון, אנו מציעים שתצפו בו קודם ורק אחר כך המשיכו לקרוא.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

הסרטון המעולה הזה מתעד את רגע השיא של חשיפת הקלפים האחרונה כשעל שולחן הפוקר מונחים 15 מליון דולרים, ואל קו הסיום הגיעו שניים, קולמן עצמו ויריבו ואלוף שש הטורנירים הקודמים דניאל נגרנו. לאחר החשיפה, מבין קולמן שהוא המנצח והתגובה שלו היא פשוט, ובכן, לא ממש קיימת. במקום להשתולל משמחה, להניף ידיים באויר או אפילו לחייך חיוך קטן, קולמן נראה כמי שהודיעו לו זה עתה שהוא צריך לעבור ניתוח דחוף להסרת טחורים, או לחילופין, שיש לו 12 שניות לחיות.

לא ברור האם זה ההלם, אי-עיכול הבשורה או סערת הרגשות שפקדה אותו בעקבות הניצחון הגודל, אך בכל מקרה, התגובה הזאת תיכנס להיכל התהילה של התגובות בתור אחת התגובות הכי קוליות ומלחיצות בו זמנית אי פעם.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...