פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כך נראה מותג הגלידות החדש שמותאם במיוחד לנשים לפני מחזור

תופעת ה-PMS, או בשמה העברי והדי מדכא "תסמונת קדם וסתית", היא עסק די אכזרי שהודות לנפלאות גוף האדם כמעט כל אישה מכירה. גברים מכירים את התופעה הזו כ"הימים האלה לפני מחזור שעדיף להתרחק בהן מהאישה". נשים לעומת זאת, חוות את אי הנעימות הזאת על בשרן (ועל שריריהן ובדמן ובעצם בכל האיברים הפנימיים) ולא פחות חשוב – בתפריט שלה. כן, לפני מחזור הן רוצות לאכול יותר, בעיקר מתוק. למה? כי לטבע יש חוש הומור מוזר, זה למה.

גם לפרקר ג'ונס, מעצבת מטקסס, יש חוש הומור, אבל דווקא מוצלח. היא יצרה מותג גלידות שפונה לקהל מפולח מאד: נשים שנמצאות בתקופה המסוימת הזאת בחודש. הגלידות, שנקראות "PMS" מבינות ללבן של הנשים ומגיעות בטעמים" מנטה שוקולד "אני צריכה עוד קצת"; רוקי רואד "אל תתקרב אליי"; ותותים "אלוהים, נראה לי שאני מתה". לפי ג'ונס, כל טעם מתאים לשלב אחר בסבל הקדם וסתי.

גלידה6

למרבה הצער, בינתיים מדובר במותג פיקטיבי ושום חברת גלידות עוד לא תרמה פס ייצור כדי להקל על סבלן של מרבית הנשים על פני כדור הארץ (אבל את הדבר הדוחה הזה שנקרא גלידה חרוסת הם כן עשו, אה?). עם זאת, עדיין אפשר לקוות ש"האגן דאז", "בן אנד ג'ריס" או כל חברה אחרת יתעשתו וישחררו למקרר בסופר הקרוב למקום מגוריכן כמה קרטוני גלידה לטובת הצלת המצב בימים קשים – או לפחות כדי לעזור לגברים המתקשים להבין באיזה שלב בדיוק של הטרפת בת הזוג שלהם נמצאת.

גלידה3 גלידה4 גלידה5גלידה2 גלידה7 גלידה8 גלידה9

באמצעות: BoredPanda.com

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...