פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מצחיק: חברה לעבודה ביקשה מהבחור הזה להשגיח על העציץ שלה במשך ארבעה ימים, וזה מה שהוא עשה

לא ברור למה, אבל לא מעט אנשים מגדלים צמחים במשרד. אולי זה נחמד להם שיש טיפה טבע מתחת לפלורסנטים, אולי הם חושבים שאם הם יכו שורשים, לא יוכלו לעקור (במובן של לפטר) אותם משם, אולי סתם משעמם להם. ואז קורה הדבר הבא: הגננים החובבים יוצאים לחופשה ואין מי שישקה את הצמח. וזה בעצם הרקע של הסיפור שלנו.

בחברת הייטק אחת בג'ורג'יה שבארצות הברית אחד העובדים יצא לחופשה בת ארבעה ימים וביקש מחבר למשרד לשמור לו על העציץ. בגלל שכנראה לא היה שבוע עמוס במיוחד בעבודה, הבחור שעשה בייביסיטר לצמח לקח את העניין למקום הרבה יותר מעניין מסתם עוד משימת השקיה והתייחס לעציץ כמו לכלב או לילד או לאורח חשוב.

guy-babysits-coworkers-plant-1

זה התחיל מזה שהבחור שלנו לקח את העציץ איתו לכל מקום במשרד, כולל ישיבות צוות, קפה של בוקר ולשירותים. הבונדינג של השניים המשיך בטיול ברחבי העיירה (הדי משעממת אם יורשה לנו, אבל נראה שהעציץ לא ממש שם לב), בביקור בגן המשחקים והליכה משותפת על גדות הנהר. הבחור שלנו אפילו נתן לצמח לנהוג בחזרה לעבודה, כי אם כבר – אז כבר.

כל המסע המופלא הזה של אדם ועציץ מתועד בתמונות הזויות למדי. אנחנו מקווים שהבעלים החוקיים מעריך את הטיפול המסור ובעיקר את המחויבות לדחקה.

guy-babysits-coworkers-plant-3 guy-babysits-coworkers-plant-4 guy-babysits-coworkers-plant-5 guy-babysits-coworkers-plant-6 guy-babysits-coworkers-plant-7 guy-babysits-coworkers-plant-8 guy-babysits-coworkers-plant-9 guy-babysits-coworkers-plant-10 guy-babysits-coworkers-plant-11 guy-babysits-coworkers-plant-12 guy-babysits-coworkers-plant-13 guy-babysits-coworkers-plant-14 guy-babysits-coworkers-plant-15 guy-babysits-coworkers-plant-18 guy-babysits-coworkers-plant-17 guy-babysits-coworkers-plant-19 guy-babysits-coworkers-plant-20 guy-babysits-coworkers-plant-21 guy-babysits-coworkers-plant-22 guy-babysits-coworkers-plant-23 guy-babysits-coworkers-plant-2

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...