פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מלצר זה פאסה: פיצה האט מציגה את שולחן המגע החדש במסעדות הרשת

אחד הדברים הפחות אהובים עלי בישיבה במסעדה הוא האינטראקציה עם המלצרים. ההמתנה הארוכה עד ההזמנה, החפירות על מנת היום והמומלצים, וכמובן, ההמתנה המייגעת לחשבון ולגבייתו. אם גם אתם חשים כמוני, ודאי תאהבו את הפיתוח המעניין הזה, שעלול לשנות בעתיד את ההתנהלות שלנו כשאנחנו יושבים במסעדה.

ברשת פיצה האט בשיתוף עם Chaotic Moon Studios, עובדים בימים אלה על פיתוח השולחן המגה מגניב הזה, שיחליף את השולחנות הרגילים בסניפי הרשת, שולחן שהוא בעצם מסך מגע גדול, דרכו ניתן לבצע את כל הפעולות הרצויות, החל מהזמנת הפיצה, ועד התשלום.

 פיצה האט שולחן מגע גיף

תחילה מבצעים התחברות באמצעות הסמארטפון שלכם. מיד לאחר מכן תוכלו אשכרה להכין את הפיצה שלכם באמצעות מסך המגע, לקבוע את הגודל שלה, התוספות הרצויות, כמות הגבינה והרסק וכו'. בסיום ההזמנה תוכלו לשלם באמצעות הנייד שלכם, ובהמשך, לשחק על גבי שולחן המגע במגוון אפליקציות שנמצאות בנייד שלכם וישעשעו אתכם בזמן ההמתנה עד שתגיע הפיצה לשולחן.

לא ברור מתי בדיוק יוחלפו השולחנות במסעדות פיצה האט, אך נראה כי השולחן הזה, פיתוח של מייקרוסופט, עשוי לתפוס גם במסעדות אחרות ולשנות את כל מה שידענו על ישיבה במסעדה. בכנות, אני לגמרי בעד. הרי לא הגיוני שבדור הסמארטפונים שכולו חידושים טכנולוגיים אנחנו עדין נדרשים לקומוניקציה בין אישית עם המלצר וצריכים לנופף בידינו ולסמן לו לבוא אלינו לשולחן בכל פעם שאנחנו רוצים משהו.

צפו בסרטון המגניב המדגים את יכולותיו של שולחן המגע החדש ושתפו אותנו בדעתכם: האם מדובר בעוד לבנה  טכנולוגית בחומת ההתנתקות שלנו מהסביבה או בחידוש לגיטימי ומסקרן?


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...