פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת ביקשה מהגולשים בפייסבוק שיעזרו לה לאתר את הבחור בתמונה וזה מה שהיא גילתה

לפני יומיים בילתה פיפה מקיני, צעירה בריטית בת 22, חגגה את יום ההולדת שלה באחד הפאבים באזור מגוריה וזכתה להכיר בחור חביב בשם מאט. בין השניים נוצר קליק מידי ולאחר שבילו חלק גדול מהערב, הצטלמו יחד ואפילו החליפו נשיקה זו עם זה, העניק לה מאט את מספר הטלפון שלו. אולם, ביום למחרת, כשביקשה להתקשר אליו, גילתה כי טעתה באחת הספרות, והקשר עם נסיך החלומות שלה אבד.

פיפה, שלא הייתה מכנה לוותר כל כך מהר על פגישה נוספת עם מאט, לא התייאשה ופנתה אל חברי הפייסבוק שלה בפנייה נרגשת לעזור לה לאתר את הבחור המסתורי.  בסטטוס שפרסמה כתבה פיפה "פגשתי את הבחור הזה אתמול והוא פשוט מהמם. כנראה שטעיתי בספרות כשלקחתי ממנו את המספר אבל אני אשמח להיפגש אתו שוב! הוא מתגורר בוויית'נשואו וקוראים לו מאט. מישהו יכול לעזור?" ובנוסף צירפה אליו את התמונה משותפת של השניים מאותו ערב קסום.

פיפה 1

כצפוי, אומת האינטרנט נחלצה מיד לעזרתה של פיפה והפוסט שלה זכה תוך זמן קצר למאות שיתופים ועשרות גולשים שהביעו את תמיכתם ופרסמו מסרי אהבה אופטימיים. אלא שאז התרחשה התפנית המפתיעה בעלילה ששמטה את הקרקע מתחת לסיפור האגדות של פיפה.

פיפה 2

אחת הגולשות תייגה בתגובות לפוסט את חברתה, בחורה בשם אמילי גרנט, שהיא מסתבר, לא אחרת מאשר חברתו הנוכחית של מאט, שמעמדו השתנה בין רגע מנסיך חלומות לבחור בוגדני שניסה לרקוד על שתי חתונות וכנראה נתן לפיפה מספר טלפון לא נכון מלכתחילה. כמובן, הבחור הגאון שכח מהעובדה שהשאיר מאחוריו ראיות כמו תמונה של הנשיקה המשותפת שלו עם פיפה, אותה פרסמה בהמשך באחת התגובות שלה בפוסט, וכנראה לא תאר לעצמו שהבחורה תשתמש בפייסבוק כדי לאתר אותו.

באופן מידי הפך מאט לאויב הציבור מספר אחד והפוסט הויראלי של פיפה התמלא בתגובות זועמות של גולשים כלפי הבחור הבוגדני, ובהודעות תמיכה וניחומים לאמילי שהפכה לכוכבת הראשית של הסיפור בעל כורחה, כאשר תוך פחות מ-24 שעות הפך הפוסט של פיפה לאחד הסיפורים הכי לוהטים ברשת עם אלפי שיתופים ותגובות.

אמילי גרנט
תמונת הקאבר בפרופיל הפייסבוק של אמילי גרנט. בהמשך, היא הסירה אותה

פיפה המופתעת, שלא חשבה שכך יתפתח הסיפור הזה מיהרה להתנצל בפני אמילי, חברתו של מאט, וסיפרה לה שהבחור טען שהוא רווק ואילו הייתה יודעת שיש לו בת זוג לא הייתה מעזה להתקרב אליו. אמילי מצידה כתבה שהיא מקבלת את ההתנצלות ואפילו הודתה לפיפה על שהעבירה לה את המידע הזה וחסכה לה קניית מתנה למאט לרגל הקריסמס הממשמש ובא.

פיפה 3

אם אתם תוהים איפה מאט בכל הסיפור הזה, אל דאגה, יש גם עדכון מהבחור אחרי השיימינג המטורף שחווה, וכפי שאתם כבר מבינים, הוא לחלוטין חי בלה לה לנד ולפני כשעתיים פרסם סטטוס בפרופיל הפייסבוק שלו בו הוא מכחיש את כל פרטי הסיפור וטוען שפיפה מתנכלת לו וממציאה את הכל עבור החשיפה. טיעון די מטומטם כשהתמונה שלך מנשק בחורה אחרת מתנוססת בכל רחבי הרשת.

עדין לא ידוע מה עלה בגורל מערכת היחסים של מאט ואמילי, אבל אם לאחד הצדדים בקשר הזה יש שכל, ואנחנו כבר יודעים למי מהם אין, אנחנו מעריכים שמאט יאלץ לחפש לעצמו חברה חדשה.

פיפה 5
מימין: הבחורה הנבגדת, אמילי גרנט | משמאל: מי שחשפה את פרצופו האמיתי של מאט, פיפה מקיני

קליק לסטטוס המקורי בפרופיל הפייסבוק של פיפה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...