פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

חברה לציוד רפואי יצרה לוח שנה פרובוקטיבי במיוחד עם טוויסט מפתיע שהופך אותו למשהו אחר לגמרי

לוחות שנה כמעט נכחדו מהעולם. בכל זאת, זה לא שיש מה לעשות עם פיסת נייר קשיחה שעליה משרבטים תכניות לחודש הקרוב כשבכיס יש אינסטרומנט הרבה יותר מתוחכם שנקרא טלפון. אבל דווקא במשרדים, חנויות וכל מיני בתי עסק ממשיכים לתלות לוח שנה על הקירות. זה לא שבאמת צריכים אותם כמו שזה עניין של מסורת, ואם כבר מסורת, כפי שאתם ודאי יודעים אם ביקרתם מתישהו במוסך, רבים מהלוחות הללו כללו בעבר תמונות של נשים נאות בבגדים מינימליים,

חברה אחת לציוד רפואי בשם EIZO, שבין השאר מספקת מוניטורים וציוד רנטכן למרפאות ובתי חולים, החליטה לחלק ללקוחות שלה לוחות שנה, כמו הרבה חברות אחרות בתחום. אבל בחברה הזאת, שמייצרת ציוד הדמיה, החליטו לתת טוויסט מגניב לגמרי ללוח השנה שלהם. לכל חודש, כמחווה ללוחות השנה של פעם, הם צירפו תמונה פרובוקטיבית של בחורה נטולת בגדים שממש רואים לה הכל. ושניה לפני שאתם שואלים את עצמכם "הם עשו מה???" אז נגלה לכם שפה בעצם הגאונות: בחברת הציוד הרפואי הכניסו ללוח השנה לא תמונות רגילות, אלא שיקוף שלהן ברנטגן.

מדובר ללא ספק בצעד נועז, אבל גם ברעיון מוצלח במיוחד שכנראה יהפוך ביקורים במרפאות לעסק טיפה יותר משעשע, בזכות לוח השנה שיהיה תלוי על הקיר. הנה כל התמונות.

לוח שנה2

לוח שנה3

לוח שנה4

לוח שנה5

לוח שנה6

לוח שנה7

לוח שנה8

לוח שנה9

לוח שנה10

לוח שנה11

באמצעות: dyt

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...