פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

וואו: זה העתיד של הפוטושופ והוא נראה כמו קסם

אדובי, חברת התכנה שהביאה לעולם את פוטושופ, אילוסטרייטור, פרימייר (ועוד כמה תוכנות שבלעדיהן מעצבים, גרפיקאים ועורכי וידיאו אבודים למדי), חשפה השבוע את החזון שלה בכל מה שקשור להתאמה של המוצרים האלו לטאבלטים וסמארטפונים. מדובר באפליקציות כל כך מגניבות, שסרטון ההדמיה שהם שחררו נראה כמו קסם שמתרחש על גבי מסך מגע.

את החידושים שהוצגו, רקחו באדובי יחד עם מיקרוסופט כדי שיתאימו לטאבלטים עם מערכות הפעלה של ווינדוז. שיתוף הפעולה הזה, לא קשה לנחש, נועד כדי לתת פייט לאייפדים של אפל, שנותנים חווית משתמש וביצועים שלא קל להתחרות בהם. אם לשפוט מהטיזר שאדובי את מיקרוסופט שחררו, נראה שלאפל יש מה לדאוג (אבל רק קצת. בכל זאת, מדובר באפל).

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

לפי הסרטון, נראה שהאפליקציות לא יהיו סתם גרסה רזה של התוכנות, אלא יוכלו להחליף אותן כמעט לחלוטין ואפילו להוסיף להם אלמנטים מפתיעים ומטורפים. סגן נשיא מיקרוסופט אמר שהמטרה של חבילת האפליקציות המשודרגת היא "לאפשר למעצבים לעשות בכל מקום את העבודה שעד היום לא הייתה להם ברירה אלא לעשות במשרד". לצורך כך ישולבו במוצרים טכנולוגיות כמו קינקט, צילום חישת עומק ועוד כמה פטנטים שבוודאי מוכרים למשתמשי ה-X-box.

למי שתוהה מה פשר השידוך בין מיקרוסופט לאדובי, אז המנכ"לים של שני החברות הסבירו שמדובר במחויבות משותפת ליצור אפליקציות טובות, תשובה דיפלומטית למדי.  למרות זאת, באדובי (שחלק ממוצריה זמינים רק למשתמשי IOS) מבהירים שהם לא מתכוונים להתמסר לווינדוז ושהם ממשיכים לעבוד גם עם אפל. ככה שאפשר לסכם ולומר שכולם צריכים להיות מרוצים.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...