פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה מצלם תמונות חתונה מדהימות מבעד לעיניהם של האורחים

אומרים שהיופי הוא בעיני המתבונן. אז נכון, למשפט הזה יש משמעויות פילוסופיות עמוקות בכל נושא הגדרת היופי המוחלט, אבל אין דרך טובה יותר להדגים דווקא את המשמעות המילולית שלו מאשר סדרת התמונות המופלאה הבאה.

פיטר אדאמס-שון, צלם אנגלי שמתגורר באוסטרליה, עוסק בעיקר בצילומי חתונות, אלא שבנוסף לפריימים המוכרים והנדושים שמעטרים כמעט כל אלבום חתונה, פיתח שון עם השנים טכניקת צילום מיוחדת, שהופכת את התמונות שלו למהפנטות, מסתוריות ובעיקר יפהפיות, במסגרתה הוא מתמקד בעיניהם של האורחים וקרובי המשפחה שצופים בטקס החתונה מהצד, ומנצל את ההשתקפות המופיעה על האישונים שלהם כדי לייצר צילומים מרהיבים ויוצאי דופן אותם הוא מכנה "זכרונות מהמחר".

את תמונת העיניים הראשונה שלו צילם פיטר בשנת 2011, אז תיעד ילדת פרחים מתוקה מביטה במעצבת השיער שעובדת על התסרוקת של הכלה.

צילומי חתונה מדהימים 2

בהמשך, לאחר שהבין את הפוטנציאל הטמון בתמונות הללו, החל לצלם אותן באופן קבוע, והפך את התמונות הללו לסימן ההיכר שלו. כאן למשל, באחת התמונות הכי מוצלחות שלו, ניתן לראות ילד יפהפה שמביט באמא ואבא שלו מתחתנים.

צילומי חתונה מדהימים 3

הצילומים של שון כל כך יפים ומלאי רגש, עד שיושב ראש ועדת השיפוט של אחד מטקסי פרסי הצילום הנחשבים בעולם נאלץ להתנצל בפני הצלם לאחר שהיה משוכנע שהתמונות שלו עברו עיבוד פוטושופ. כמובן, כפי שאתם כבר מבינים, כל הצילומים אותנטיים לחלוטין ו-100 אחוז אמיתיים.

צילומי חתונה מדהימים 4

חוץ מצילומי עיניים,שון מוצא גם דרכים נוספות ולא פחות יצירתיות לנצל משחקי אור וצל והשתקפויות שונות כדי ליצור תמונות בלתי נשכחות עבור הזוגות שאותם הוא מצלם.

צילומי חתונה מדהימים 1צילומי חתונה מדהימים 5

כלה מביטה בשמלה שלה

צילומי חתונה מדהימים 6

חתן מביט בכלה שלו

צילומי חתונה מדהימים 7

כלות מביטות באורחים שהגיעו לצפות בטקס החתונה שלהן

צילומי חתונה מדהימים 8צילומי חתונה מדהימים 10

אב גאה מביט באשתו ובתו חוות רגע משותף שניה לפני טקס החתונה

צילומי חתונה מדהימים 9

כלה מתארגנת לחתונה מבעד לעיניה של אחת השושבינות

צילומי חתונה מדהימים 11

כלה מפריחה נשיקה באוויר לעבר החתן שלה

צילומי חתונה מדהימים 12

כלה נושאת על זרועותיה את האחיין שלה

צילומי חתונה מדהימים 15

ועוד חתן שמביט בכלה שלו רגע לפני טקס החתונה

צילומי חתונה מדהימים 16

אגב, אחרי שהתמחה בצילומי עיניים במסגרת, עובד כעת שון על הפרויקט הבא שלו, צילומים דרך בועות סבון. אנחנ וכבר לא יכולים לחכות.

צילומי חתונה מדהימים 13

קליק לביקור בעמוד הפייסבוק Memories of tomorrow של פיטר אדאמס-שון

קליק כאן לעוד צילומי חתונה מטורפים ולא שגרתיים

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...