פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

צלמת נפרדת מכלבה הגוסס בסדרת תמונות עצובות ונוגעות ללב

האמת העצובה שיודע – ומדחיק – כל מי שיש לו כלב היא שבזמן שבני אדם חיים בממוצע 70 ומשהו שנה, כלב חי בסביבות ה14 שנה. זה אומר, בפשטות, שרוב בעלי הכלבים יצטרכו להיפרד מהחבר הכי טוב שלהם הרבה יותר מוקדם משהם היו רוצים.

ועכשיו, לפני שממשיכים, זה זמן טוב להמליץ לכל חובבי הכלבים לדאוג שיהיה טישו בהישג יד. יש סיכוי לא רע שתזדקקו לו.

cleveland-wedding-photographers-chubby-dog-3 (1)

מריה שארפ, צלמת בת 23 מארצות הברית, ידעה שלכלב בן ה16 שלה, צ'אבי, יש רק עוד ימים ספורים לחיות, והיא ממש רצתה מזכרת ממנו. אז היא החליטה לצאת לשדה ולהצטלם איתו ולצורך כך היא גייסה חברה שלה, גם כן צלמת, שתנציח את השניים ברגעים האחרונים שלו.

שארפ כתבה בבלוג שלה שהיא קיבלה את צ'אבי כשהייתה בת 7 ושמאז הם נהנו יחד מהחיים. או כמו שהיא הגדירה זאת: "הוא לא רק הכלב שלי, הוא החבר הכי טוב והכי ותיק שלי". את הבחירה לצאת ולהצטלם כך עם כלבה הגוסס היא מסבירה בצורך לייצר זיכרונות שישתמרו מאלו שהכי קרובים לה, "גם אם הם לא בני אדם".

chubbythumb mariachubby-3-1 mariachubby-5-1 mariachubby-17 mariachubby-22 mariachubby-24 mariachubby-27 mariachubby-36 mariachubby-39

ואכן, בתמונות שיצאו קל לראות שצ'אבי היה כלב חמוד וששארפ היתה בעלים מסורה ואוהבת. למרבה הצער, צ'אבי מת כמה ימים אחרי שהצילומים היפים והנוגעים ללב האלו צולמו.

והנה עוד כמה תמונות של שארפ וצ'אבי לאורך השנים:

cleveland-wedding-photographers-chubby-dog-29

כלב תמונות אחרונות 1

ותמונת פרידה אחת הורסת למזכרת.

כלב תמונות אחרונות 2

אם עדין אין לכם כלב בחיים, עכשיו זה זמן טוב לאמץ.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...