פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הצלם הזה יוצר מניפולציות פוטושופ מהפנטות שמשחקות עם המציאות (תמונות)

העולם המופלא בו אנחנו חיים מלא בשאלות קיומיות שהתשובות אליהן לא תמיד ברורות. אנחנו כמובן לא מדברים על שאלות טיפשיות כמו "האם יש עוד חיים בכוכבים אחרים?" או "מה קדם למה, הביצה או התרנגולת?", אלא על נושאים הרבה יותר רציניים והרי גורל כמו למשל, מי מצייר את הפסים הלבנים על הפרווה החומה של הג'ירפות? איך מייבשים זברה שנרטבה בגשם? האם ניתן לעשות סקי על פרה? ועוד.

כמובן, אם אתם אנשים הגיוניים ונורמטיביים ולא אושפזתם לאחרונה בכפייה בבית משוגעים, סביר להניח שהתהיות הללו מעולם לא עלו במוחכם. הצלם והגרפיקאי אניל סאקסמה לעומת זאת, אמנם שפוי בנפשו, אבל לאחר שנים בהם האהבה הגדולה שלו הייתה עיסוק בצילום מסורתי באמצעות מצלמות פילם ופיתוח תמונות בחדרי חושך ממש כמו פעם, גילה את קסמי הפוטושופ, והחל לייצר לעצמו עולם סוריאליסטי קסום ומהפנט בו הוא נותן דרור לדמיון והיצירתיות שלו באמצעות שילוב של אלמנטים שונים ומשונים בתוך התמונות אותן הוא מצלם. התוצאה: סדרת תמונות סוריאליסטיות נהדרות שלא הייתם מתנגדים לתלות בסלון הבית שלכם.

אז אם אתם תוהים מה התשובות לשאלות שהעלנו בפסקה הראשונה, אתם לא צריכים לאמץ את המוח, כי התשובות כולן נמצאות לפניכם. אמני חיות הם אלה שמציירים את הפסים הלבנים על הג'ירפות, את הפסים של הזברות הרטובות תולים לייבוש וכן, בהחלט ניתן ומומלץ לעשות סקי על פרות. לא מאמינים? מוזמנים לגלול ולהעיף מבט בכמה מהתמונות המצוינות של סאקסמה.

תמונות סוריאליסטיות מגניבות 1

תמונות סוריאליסטיות מגניבות 3

תמונות סוריאליסטיות מגניבות 4

תמונות סוריאליסטיות מגניבות 2

תמונות סוריאליסטיות מגניבות 6

תמונות סוריאליסטיות מגניבות 7

תמונות סוריאליסטיות מגניבות 8

תמונות סוריאליסטיות מגניבות 9

תמונות סוריאליסטיות מגניבות 10

תמונות סוריאליסטיות מגניבות 11

תמונות סוריאליסטיות מגניבות 12

תמונות סוריאליסטיות מגניבות 13

תמונות סוריאליסטיות מגניבות 14

תמונות סוריאליסטיות מגניבות 15

תמונות סוריאליסטיות מגניבות 16

תמונות סוריאליסטיות מגניבות 17

תמונות סוריאליסטיות מגניבות 18

תמונות סוריאליסטיות מגניבות 19

תמונות סוריאליסטיות מגניבות 20

קליק לעוד עבודות נהדרות של אניל סאקסמה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...