פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כלבלבים מדגמנים אהבה בתאי צילום אוטומטיים

אז נכון, אלה לא חתולים, אבל היי, גם הכלבלבים האלה הם גושי פרווה חמדמדים שכיף לכרבל! ויש להם אפילו סיפור מתוק ומרגש שמועבר בתמונות קצת אחרות מהרגיל.

לין טרי, צלמת ממיזורי, צילמה סדרת תמונות המתארות את החברות בין כלבים שהוצלו מן הרחוב והגיעו למקלט. את התמונות, היא בחרה לצלם בפורמט קצת שונה ו"מאניש", אפשר לומר, כי לתאי צילום לא נכנסים כלבים בדרך כלל. לפחות למיטב ידיעתי.

התמונות מחולקות לרביעיות בשחור-לבן, כמיטב המסורת של תאי הצילום הוותיקים, בהם ודאי עברו אינסוף טינאייג'רס, זוגות מאוהבים, חברים שיכורים ומה לא, לפני שהגיעו אליהם הכלבלבים.

וויליס ובאמפר הפיטבולים, גזע שנוי במחלוקת שמרתיע רבים, ניצלו מחיי רחוב קשים ומחוספסים שסופם, ככל הנראה, היה עתיד להתרחש בקרבות רחוב אכזריים הנפוצים כל כך בסיינט לואיס, המקום בו נמצאו.בתמונות שלהם אפשר לראות את הלק הרציני שוויליס מפרגן לבאמפר עם חיבה שקשה מאוד לפספס. זה ללא ספק ממתיק את הלב. מה גם, שהתמונות צולמו בולנטיינ'ס דיי האחרון, מה שמסביר את אווירת הפרויקט.

טרי מדגישה שהיא נהנית במיוחד לעבוד ולטפל בפיטבולים משום שחשוב לה לשנות את גישת האנשים כלפי הגזע, וגם כי הם מצליחים לעשות את הפרצופים הכי חמודים.

בסדרת התמונות אפשר למצוא עוד סוגי כלבים מתוקים ויפהפיים, וגם את טרי המקסימה עצמה.

6

4

3

1

2

5

באמצעות design taxi

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...