פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בקרוב: כרית אויר תשמור על הסמארטפון שלכם מהתרסקויות בלתי נמנעות

כולנו מכירים את ההרגשה הזו. הלחץ בחזה, הזיעה הקרה שגולשת בצידי הפנים והחסרת הפעימה ברגע שהסמארטפון היקר שלנו נשמט מידינו והוא בדרכו לפגוש את הריצפה הקשה.
כשמחירם של הטלפונים החכמים מתחיל במאות שקלים ומטפס לאלפים, הצורך להגן עליהם ברור מאליו. אבל אלא אם ציידתם את מכשירכם בכיסוי מאסיבי ומכוער, בדרך כלל הוא נותר עם מעט מאוד הגנה.

לא עוד. תכירו את מערכת כריות האוויר הראשונה לסמארטפונים. הפטנט נרשם בהצלחה בסוף השנה שעברה על ידי ג'ף בזוס, מייסד אמזון, והוא מיועד להגן לא רק על מכשיר הטלפון שלכם, אלא גם על הטאבלטים והקוראים הדיגיטליים (E-Readers).

איך זה עובד? המערכת מתחברת ליכולות המובנות של מכשירים אלו (ג'יירוסקופ, מד תאוצה, מצלמה, GPS) ומשתמשת בנתונים כדי ללמוד על מצבו של המכשיר. ברגע שהוא עובר סף מסוים המוגדר כ"נפילה חופשית", המערכת נכנסת לפעולה ומפעילה בו זמנית מערכת כריות אוויר זעירות, וזרמי אוויר שנועדו לייצב את נפילת המכשיר.

מצד אחד זה נשמע כמו חתיכת סיפור מוגזם בשביל להגן על מכשיר קטן, אבל כשתזכרו כמה פעמים הפלתם את המכשיר שלכם, או כמה מסכים שבורים של חברים שלכם ראיתם וכמה כסף הם הוציאו על תיקון, יכול להיות שהרעיון לא כל כך משונה.

בינתיים עוד אין אופק לייצור ומכירה של המערכת, אז פשוט תשמרו על המכשיר שלכם טוב טוב. טוב?

מקור: Dailymail

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...