מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

38 תמונות מדהימות של חיות מחמד שתומכות בבעלים שלהן במהלך הלידה

לידה היא כבר מזמן לא משהו שעושים רק בחדר בית חולים מדכא, באווירה מלחיצה ועם מיילדת או רופא בלבד. נכון, לא כולם מתים על זה (בעיקר הרופאים), אבל היום כבר מקובל ללדת בבית, בלידה טבעית, במים או באיך שהיולדת רוצה – כי אחרי הכל, זאת הבחירה שלה. לידות מהסוג הפחות קונבנציונלי מקבלות בהרבה מקרים ליווי מעוד בעל מקצוע חוץ מדולה או מיילדת: צלם מקצועי שמגיע ללידה הביתית לתעד את הרגעים המרגשים ומשני החיים האלה.

בקבוצת הפייסבוק Bith photography צלמים מקצועיים מפרסמים את מיטב התמונות שהם תיעדו בלידות ביתיות. מדי פעם הם משחררים אוספים לפי נושאים, כמו למשל צילומים של דולות, אבות, אחים ועוד במהלך הלידה. אחרי כל אלה הגיע הזמן של חיות המחמד. כן, זה קצת מוזר לחשוב על זה, אבל גם כלבים וחתולים לוקחים חלק בלידה, אמנם לא חלק פעיל, בואו לא נסחף, אבל הם שם, מנסים לתמוך ולא להפריע (הם מבינים), מסתכלים, ומהווים גוש פרווה חמוד ומנחם.

לידה11

בתמונות שפורסמו, באופן לא ממש מפתיע, מככבים בעיקר כלבים. אבל גם כמה חתולים הגיחו לתת תמיכה בבת האנוש שכורעת ללדת. וזה, מהיכרותנו עם חתולים, הדבר הכי מפחיד שאפשר לעשות במצב כל כך רגיש. מייסדת הקבוצה, לורה אקרט, אמרה בראיון להאפינגטון פוסט שכלבים מבינים באופן אינסטינקטיבי שמשהו השתנה כשהבעלים שלהם נכנסים להריון. "הם קולטים שמשהו הולך לקרות וגם מגוננים יותר על האם לעתיד".

לאוסף נתנו בקבוצה את השם "חיות מחמד: מלווי לידה נאמנים". לפי אקרט, קל לזהות בתמונות שהחיות סקרניות ואולי קצת מודאגות והן מציעות קצת רוגע לאם שעוברת צירים. "יש אמהות שמבחינתן זה שחיית המחמד שלהן ליד, שווה ערך לעוד בנאדם שתומך ועוזר תוך כדי הלידה".

אתם מוזמנים לצפות בתמונות המרגשות והחמודות (בזכות החיות) ולבחור אם לצרף גם את החיה שלכם ללידה הבאה. רק אל תשכחו להזמין גם צלם.

לידה2

לידה3

לידה6

לידה4

לידה5

לידה8

לידה9

לידה10

לידה12

לידה13

לידה14

Pets at Birth

לידה16

לידה17

Pets at Birth

לידה19

לידה20

לידה21

לידה22

לידה23

לידה24

לידה25

לידה26

לידה27

לידה28

לידה29

לידה30

לידה31

לידה32

לידה33

לידה34

לידה35

לידה36

לידה37

לידה38

לידה39

לידה40

באמצעות: huffpost

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...