פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מה כתב פרס על הקיר של צוקרברג?

הנשיא פרס, כאילו שחסרים לו הישגים בקריירה, הצליח בשבוע האחרון לכבוש יעד נוסף ולהפוך אט אט לכוכב רשת. עמוד הפייסבוק החדש של נשיא מדינת ישראל, בשילוב עם הקליפ המצחיק ביותר של נוי אלוש לרגל ההשקה, בתוספת מם שמעון בומב המנציח את פרס כדמות על זמנית, הביאו אותו למעמד של כוכב רשת עולה.

בשבוע שעבר, כחלק ממסעו של פרס בארצות הברית, בעמק הסיליקון, נפגש הנשיא עם מארק צוקרברג, שהיה גם הראשון ללחוץ לייק על העמוד החדש של נשיא מדינת ישראל. במסגרת הביקור התבקש פרס לכתוב הודעה קצרה על הקיר של פייסבוק. כן כן, הקיר האמיתי של פייסבוק, במשרדי החברה, באמצעות גיר ולוח, ממש כמו בימי קדם. מה בדיוק כתב פרס על הוול של צוקרברג? השאלה הזאת ככל הנראה מאוד מאוד עניינה את החברים באתר FEEDER.

לכן, עמלו החברים בפידר על אפליקציה חדשה, בה אתם הגולשים יכולים לנחש מה בדיוק נאמר בפגישה או לחילופין, מה בדיוק כתב שמעון פרס על הקיר של צוקי. האפליקציה החדשה ששמה בישראל " Shim-on My Wall", מאפשרת לכם לכתוב משפט משלכם על הקיר של פייסבוק, כאילו נכתב על ידי פרס. ממש כמו סצינת הפתיחה המפורסמת של משפחת סימפסון בה בארט כותב בכל פעם משפט חדש על הלוח בבית הספר, כך אתם, בתפקיד פרס, מזבלים את הקיר של צוקרברג.

מחולל הממים האולטימטיבי הזה של FEEDER הוא ללא ספק יציאה חזקה ומבריקה, וברגעים אלו ממש הקיר שלי כבר מוצף במגוון משפטים מטופשים יותר ופחות שהיו יכולים להיאמר על ידי נשיא המדינה. להלן כמה דוגמאות, אתם מוזמנים להיכנס לאפליקציה ולשתף את הרעיון שלכם.

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...