פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחורה הזאת מצאה דרך גאונית ומצחיקה לענות לגברים ששולחים לה תמונות מטרידות ברשת

כמעט כל בחורה שפעילה ברשתות החברתיות המוכרות כמו פייסבוק, אינסטגרם ושאר חברותיהן, מגלה לעיתים קרובות "הפתעות" לא נעימות מגברים בתיבת ההודעות שלה. אנחנו כמובן מדברים על הודעות מטרידות ומפוקפקות שחורגות מגבול הטעם הטוב ומתקרבות יותר למישור הפלילי, החל ממילים פוגעניות והצעות מגונות במקרה ה"קל" ועד תמונות של האיברים המוצנעים שלהם במקרים קיצוניים.

ג'ינג'ר בנקס, כוכבת סרטים למבוגרים, "זוכה" לקבל הודעות מהסוג הזה על בסיס קבוע, ולאחרונה גילתה כי קיימת אינפלציה דרמטית בכמות הגברים שחושבים שזה רעיון נהדר לשלוח לה תמונות של הדינג-דונג שלהם, ככה סתם, ללא התראה מוקדמת. ואולם, בניגוד לבנות אחרות שמעדיפות להתעלם ולחסום את המטרידנים, בנקס החליטה להשיב להם כגמולם ומצאה תגובת קאמבק מוצלחת במיוחד אותה היא דואגת להעביר לכל החכמולוגים שמטרידים את מנוחתה.

אז באיזו תגובה מדובר? ובכן, הנה צילום מסך שפרסמה ג'ינג'ר בפרופיל הטוויטר שלה לפני מספר ימים, אחרי התכתבות עם עוד גבר סוטה ששלח לה תמונה של הז*ן שלו.

כמובן, בנקס לא הסתפקה בדאחקה המשעשעת על חשבונם של העבריינים המופתעים, כשעל הדרך דאגה לממש את האיום שלה וצירפה גם צילום מסך של התלונה שהגישה לרשויות הסייבר.

אז איך אפשר גם להעליב וגם לדפוק בחזרה את אותם גברים נלוזים שחושבים שהשמש זורחת להם מהישבן? ובכן, ממש ככה. אגב, הפרסום של בנקס גרר אחריו מאות תגובות, רובן של נשים שציינו שחוו חוויה דומה וישמחו לאמץ את דרך הפעולה של ג'ינג'ר בנקס.

באמצעות: טוויטר

פטריה אתר האינטרנט הכי טוב בארץ

פוסט בהפתעה

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...