פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

רק ברוסיה: נוסעים בשדה התעופה בסיביר נאלצו לדחוף את המטוס כדי שיוכלו להמריא

אם יצא גם לכם לקטר בימים האחרונים לא מעט על מזג האוויר החורפי הסוער, תמיד תזכרו שיש אנשים שבוסלים קצת יותר מכם. תשאלו את חבורת האנשים הזאת למשל, שעלתה על טיסה בשדה התעופה איגרקה שבסיביר, ונקלעה לסיטואציה הזויה במיוחד שממש לא רואים כל יום.

[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

עקב טעות אנוש של אחד מטכנאי המטוס שהשתמש בגריז לא מתאים כדי לשמן את מערכת הנחיתה של המטוס, קפאו גלגלי המטוס בקור העז, וגרמו למטוס להיות מרותק לקרקע. הטעות הטיפשית של הטכנאי אמנם לא פגעה ביכולת של המטוס לטוס בבטחה, אבל גרמה לעשרות הנוסעים להבין שאם לא יעשו משהו, הטיסה עולה להתעכב בכמה שעות, ואיך לומר, לשרוף זמן בדיוטי פרי בסיביר זו לא חוויה גדולה במיוחד.

דוחפים מטוס 3

הנוסעים על המטוס, מרביתם פועלים שעובדים באזור וביקשו להגיע הביתה אחרי כמה ימי עבודה קשים, הבינו שהזמן לא משחק לטובתם, ולכן, כשבחוץ עומדת הטמפרטורה על מינוס חמישים ושתיים מעלות, הם לא היססו, ירדו מהמטוס והחלו ולדחוף אותו ולנסות לחלץ את גלגליו מהשלג והקיפאון. כפי שתראו בסרטון המשעשע, החבר'ה האלה הצליחו לעשות עבודה לא רעה, ותוך כמה שניות, בזמן שאחד מהם קורא ברקע: "קדימה, לדחוף!" ואחרים צועקים "דוואיי", הצליחו להזיז את המטוס ולעשות צעד קטן לאנושות וצעד גדול בדרך הביתה.

אחד הנוסעים סיכם את החוויה: "אנחנו ממתינים להמראה כבר יותר מיום בשדה התעופה, ואז רגע לפני הודיעו לנו על הבעיה. דחפנו את המטוס משהו כמו חמישה מטרים, לא הרבה, אבל מספיק כדי שנוכל לעוף הביתה. אני עובד פה ארבע שנים ואני לא זוכר שאי פעם דחפתי את המטוס".

המטוס אגב, אם אתם תוהים, התרסק כמה דקות מאוחר יותר. סתם נו, הוא המריא ונחת בשלום, ובלי תקלות. מה שכן, זה גורם לנו לתהות מה עושים במצב בו המצבר של המטוס לא עובד, וצריך לדחוף ולהניע באותו הזמן. מעניין.

דוחפים מטוס 1

דוחפים מטוס 2

דוחפים מטוס 4

דרך: Siberian Times

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...