פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מה הסוד שמסתתר מאחורי תמונת הנוף הלא ברורה הזאת?

במבט ראשון, די קשה להבין במה בדיוק אתם צופים כשאתם מביטים בתמונה הזו שצולמה מגובה רב. הגלים הלבנים והחומים הללו נראים כמו נחיל של בני אדם, או תוואי שטח מאוד מוזר, ורק מבט על התמונות שצולמו מטווח קרוב יותר חושף את ההפתעה הנהדרת. מדובר בעשרות אלפי פינגווינים מתוקים להפליא, באחת מקולוניות הפינגווינים הגדולות בעולם.

סדרת התמונות המקסימה הזו צולמה באיי חופי האוקיינוס האטלנטי הדרומי השוכנים בדרום גיאורגיה בסמוך לאיי פוקלנד, מקום הריבוי העיקרי של הפינגווין המלכותי.

פינגי 9

כפי שודאי שמתם לב, ישנם שני גוונים עיקריים בתמונה: חום ולבן. הכתמים הלבנים הם הפינגווינים הבוגרים ואילו הכתמים החומים הם הצאצאים הצעירים שעדין מכוסים בפרווה חומה ומצחיקה שנראית כמו מעיל לא אופנתי בעליל, אך משמת בעיקר כדי לשמור על חום גופם של הקטנטנים הללו בתקופת הילדות שלהם.

פינגי 3

פינגי 6

מאחורי התמונות הללו שהועלו לאתר Flickr מסתתר סיפור טבע מקסים. לאחר שלושת השבועות הראשונים לחייהם בהם הם תחת השגחה צמודה של הוריהם, מרוכזים כל הצאצאים במעין "קייטנות" באזורים מרוכזים, כשמסביבם משגיחים עליהם חלק מהפינגווינים הבוגרים, המדריכים אם תרצו, בזמן שפינגווינים נבחרים אחרים נעלמים למספר ימים על מנת ללקט ולאסוף מזון עבור ילדיהם. ריכוז הפינגווינים הצעירים מאפשר בנוסף שמירה על חום גופם של הילדוד'ס וכמובן, הגנה עליהם מפני טורפים.

אגב, תהליך ההתבגרות של הפינגווינים המלכותיים נמשך כשנה וחצי, ובסיומו נעלמת הפרווה החומה לטובת החליפה השחורה-לבנה המוכרת. הנה עוד קצת תמונות מקסימות מעוד יום של כיף בממלכת הפינגווינים.

   פינגי 4פינגי 7 פינגי 5   פינגי 8

מקור: dailyMail

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...