פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בגרמניה מצאו דרך גאונית ומצחיקה להילחם בגברים שמשתינים במקומות ציבוריים

כשאלוהים ברא את הגברים, הוא צייד אותם בשלוש תכונות חשובות: עצלנות, רצון תמידי לשתות בירה וכמובן, היכולת המופלאה להשתין בעמידה. בצורה לא מוסברת, השילוש הקדוש הזה יוצר עיוות מולד במוחם של גברים רבים וגורם להם לחשוב שזה לגיטימי לשלוף את הדינג-דונג שלהם גם אם אין שירותים בסביבה, ולהשתין ברחובות.

מחוז סנט פאולי שנמצא בעיר המבורג, הוא אחד מאזורי הבילוי הכי נחשבים בגרמניה, ובהתאם לכך, מיליוני תיירים מרחבי העולם פוקדים אותו בכל שנה, ביניהם מיליוני גברים עם שלפוחית לוחצת שמשאירים מזכרות ריחניות ומבאסות על קירות הבניינים ברחובות העיר אחרי ששתו קצת יותר מדי.

אחרי שכל הניסיונות שלהם למגר את התופעה המצחינה עלו בתוהו, מצאו סוף סוף בסנט פאולי פתרון גאוני, יצירתי ומתוחכם שכבר מיושם בשטח, ויגרום למשתינים הציבוריים למיניהם לחשוב פעמיים לפני שהם בוחרים לבצע את זממם ברחוב.

אלא אם אתם דוברי גרמנית, מומלץ להפעיל כתוביות באנגלית:
[xyz-ips snippet="youtubeembed"]

מדובר בצבע מיוחד ודוחה מים באמצעותו נצבעו הקירות של כמה בניינים בסביבה שמשמשים כקרבנות העיקריים של התופעה. מה בדיוק הוא עושה? ובכן, ברגע שזרם מים פוגע בו, הוא מיד ניתז בחזרה ופוגע ברגליו של העבריין הפוטנציאלי. בנוסף לצביעת הקירות, נתלו במקומות מועדים לפורענות שלטים נלווים עליהם נכתב בגרמנית "אל תשתינו פה! אנחנו משתינים בחזרה!".

פיפי ברחובות 2

"הצבע הזה הוא מאוד יקר" סיפרה ג'וליה סטרון, מובילת המאבק. "20 מטרים ריבועים של צבע עולים יותר מ-600 יורו, אבל התוצאות בשטח מדברות בעד עצמן וזה שווה את הכל. אם משווים את העלות הזאת לעלות של צוותי הניקיון שמטפלים בפצצות הסירחון האלה יחד עם הנזק התמידי למבנים, זה בהחלט משתלם".

פיפי ברחובות 3

בעיריית תל אביב ובערים נוספות בארץ בהחלט יכולים ללמוד ולאמץ את הפתרון הזה, שמעבר להיותו יעיל הוא גם מאוד מצחיק ואנשים שיכורים אוהבים לצחוק כך שיש פה בינגו נהדר שלגמרי יכול לצמצם את ממדי התופעה. או שפשוט תהיו בני אדם ותמצאו שירותים. דוחים.

באמצעות: EliteDaily | גיפים: BoredPanda

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...