פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

25 תמונות מרגיזות של נהגים ישראלים שחונים כמו זבל

רבים ודאי לא מודעים לכך, אבל פרט לגיהינום המוכר והידוע שמיועד לאנשים שעשו דבר רעים כמו רצח עם, שוד אלים, הונאות פונזי והגשת סטייקים עשויים מדי – יש גם גיהינום מתוגבר שמיועד לאנשים שחונים איך שבא להם, תוך התעלמות מסימוני הכביש ומהפתגם "כל מי שבזבז חניה אחת – כאילו בזבז עולם ומלואו".

הכוונה היא כמובן למי שחשים את עצמם ראויים לחנות בדאבל פארקינג, לחסום מדרכות, לחסום נתיב שלם ולפעמים אפילו את הכביש עצמו. כלומר, אנשים שהמנטרה שלהם בחיים היא משהו כמו: לא אכפת לי שנהגים אחרים יסבלו, הולכי רגל יסתכנו ותאונות יקרו – העיקר שאני לא אצטרך לחפש חניה יותר משניה וחצי.

חנית

בגלל שכמו שכולנו יודעים, אין ממש מי שאוכף חוקי חניה (חוץ מאם לא משלמים בכחול לבן. אם לא משלמים בכחול לבן – מדובר בעבירה שדינה מוות), לנהגים והולכי הרגל המתוסכלים נשארה רק אופציה אחת: להקים קבוצת פייסבוק שעושה שיימינג לכל אותם פושעי מלחמה שחונים כמו… ובכן, כמו ז*ן.

חנית2

בקבוצה "חנית כמו ז" יש כבר כמעט 14,000 חברים והגולשים מפרסמים בה צילומים של פשעי חניה שונים. זה אמנם לא גורם לרכבים הסוררים לזוז ממקומם, אבל זה בהחלט עוזר לפרוק עצבים. האם זה עוזר למנוע את החניה הכפולה הבאה? לא בטוח, אבל צריך להמשיך ולנסות.

חנית3

אתם מוזמנים להצטרף לקבוצה ולפרסם צילומים של נהגים ונהגות שעדיין לא למדו להתחשב בזולת. ואם אין סביבכם רכבים שחונים ככה, אז יש לנו שאלה אחת אליכם: איך זה לגור על מאדים? ועכשיו, קחו כמה דקות להתעצבן עם לקט תמונות נבחרות של נהגים סוררים.

חנית4

חנית5

חנית6

חנית7

חנית8

חנית9

חנית10

חנית11

חנית12

חנית13

חנית14

חנית15

נהגים שחונים גרוע 1

נהגים שחונים גרוע 2

נהגים שחונים גרוע 3

נהגים שחונים גרוע 4

נהגים שחונים גרוע 5

נהגים שחונים גרוע 6

נהגים שחונים גרוע 7

נהגים שחונים גרוע 8

נהגים שחונים גרוע 9

נהגים שחונים גרוע 10

קליק כאן לביקור בקבוצה "חנית כמו ז"

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...