פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זה מה שעשו ההורים האדירים האלה כדי שבתם לא תרגיש שונה בגלל כתמי הלידה שלה

לילדה המתוקה בתמונה קוראים האני-ריי והיא נולדה לפני שנה וחצי בדיוק. האני היא ילדה בריאה רגילה לחלוטין, אלא שהבגדים שהיא לובשת מסתירים מזכרת לא נעימה מאירוע טראומתי שחוותה בימים ראשונים לחייה.

האני

מיד כשנולדה, סבלה האני מקשיי נשימה והובהלה לטיפול נמרץ שם ייצבו הרופאים את מצבה. אלא שבעקבות סדרת בעיות רפואיות שליוותה את קשיי הנשימה, החלו להופיע על העור שלה כתמים אדומים גדולים שכיסו כמעט חצי מהחלק הימני של הגוף שלה. למרבה השמחה, האני שרדה את אותו אירוע רפואי, אבל הכתמים נותרו והמשיכו לגדול ביחד עם הגוף שלה.

"הבטתי בה בדאגה בזמן שהיא שוכבת באינקובטור הקטנטן ואז גם הבחנתי בכתמים האדומים לראשונה. הלב שלי נשבר. בכיתי ובכיתי כי ידעתי שהכתמים האלה ילוו אותה כל חייה", סיפרה טניה פיליפס, האם, בראיון לאתר mirror.

הורים ובת 5

בחודשים הראשונים לחייה, דאגה האם לא להוציא את בתה מהבית כשגופה לא מכוסה כדי להימנע מנעיצות מבטים לא נעימות מצד אנשים זרים. רק בקיץ, הרשתה לעצמה להוציא את האני לפארק בבגדים קצרים, ואז גם שמעה לראשונה זוג אנשים מתלחששים ביניהם ומביטים בבת הקטנה שלה.

טניה ידעה שאם אלו התגובות מצד אנשים בוגרים, להאני צפויים קשיים לא מעטים בבית הספר, והמחשבה על כך גרמה לה ולבעלה אדם לחשוב על רעיון מטורף ומרגש שיעזור לבתם להתמודד עם ה"פגם" שלה:

הורים ובת 2

זוג ההורים, שניהם חובבי קעקועים, החליטו לקעקע על גופם כתמי לידה אדומים זהים לאלה שעל גופה של האני, כדי שזו לא תרגיש יותר שונה לעולם ותדע שיש עוד אנשים שהעור שלהם נראה בדיוק כמו שלה.

תחילה, הפתיעה טניה את אדם ביום ההולדת שלו עם ביקור אצל המקעקע. הקעקוע עלה 124 דולר ולקח קצת יותר משעתיים וחצי של עבודה. זמן קצר מאוחר יותר, ביום ההולדת שלה, פינק אדם את טניה במתנה זהה. "הכאב היה נוראי, במיוחד לאור העובדה שעל הדרך הייתי צריכה לכסות קעקועים ישנים של כוכבים, אבל זה היה שווה כל רגע" סיפרה טניה.

הורים ובת 3

ההורים מספרים שמאז שחרטו את כתמי הלידה על עורם, האני המתוקה לא מפסיקהלגעת בקעקועים שלהם ואז להצביע על שלה ולצחוק. כנראה שגם בגיל שנה וחצי הפצפונת יודעת להעריך את המחווה הנפלאה של הוריה.

הורים ובת 4

הקעקועים התואמים של בני המשפחה אולי נראים קצת מוזרים ואקסטרימים הרבה יותר מהקעקועים אותם חלמו השנים לעשות, אבל הדיו האדום שמכסה את החלק הימני של גופם מהול בהרבה אהבה ורגש, והסיפור כולו הצליח לחמם לנו את הלב.

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...