פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

זוג הורים משחזר עם בנם התינוק סצינות מוכרות מסרטים מפורסמים

בעוד הורים טריים רבים מתלוננים על הקושי הרב לחזור לשיגרה כשבאמתחתם עולל חדש מתוק ובכיין, יש הורים שנראה כאילו יש להם אינסוף זמן פנוי ומרץ לנצל את המתיקות של התינוקות שלהם בכדי לייצר פרוייקטים צילומיים נהדרים בכיכובם. בשבוע שעבר הצגנו לכם את אלבום התמונות המשוגע של אושר ותומר, ורק לפני חודשיים הצגנו כאן את סדרת התמונות החדשה של האב הטוב בעולם.

זוג ההורים לילי ולאון נכנסים ללא ספק לרשימת ההורים הכי יצירתיים או לחילופין משועממים של השנה. בפרוייקט הצילום המתוק שלהם שעונה לשם CardBoard Box Office, הם משחזרים סצינות מוכרות מסרטים מפורסמים באמצעות חפצים ביתיים וארגזי קרטון, בכיכובו של בנם התינוק אורסון.

dark_knight
האביר האפל

השניים הקימו בלוג משפחתי בו הם מפרסמים את הצילומים המקסימים הכוללים סצינות משוחזרות משליחות קטלנית, פארק היורה, שכחו אותי בבית, אפולו 13, הטוב הרע והמכוער, מלחמת הכוכבים ועוד. השניים מספרים כי השילוב בין התינוק החדש שנולד להם שמכריח אותם לבלות הרבה בבית, יחד עם מעברם לדירה חדשה במדינה חדשה שהותיר אחריו סטוקים של ארגזי קרטון מיותרים, גרם להם לנסות לנצל את הזמן לפעילות משפחתית משעשעת, וזו התוצאה, כשכל הצילומים מורכבים מחפצים יומיומיים בלבד שמצאו בבית.

אספנו עבורכם את התמונות הנבחרות ואתם מוזמנים לבקר ולהתעדכן בתמונות חדשות בפרוייקט בבלוג של המשפחה החביבה.

alien1
alien
apollo133
אפולו 13
castaway1
להתחיל מחדש
diehard1
diehard
fastestindian
fastestindian
goodbadugly1
הטוב הרע והמכוער
homealone
שכחו אותי בבית
jaws3
מתלעות
jurassicpark
פארק היורה
lifeaquatic1
lifeaquatic
starwars1
מלחמת הכוכבים
templeofdoom1
אינדיאנה ג'ונס
terminator
שליחות קטלנית

משחזר עם בנם התינוק סצינות מוכרות

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...