פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

22 תמונות שחושפות את השינוי המטורף שעובר על הפנים של הורים לפני ואחרי שהביאו ילדים

העולם המטורף בו אנחנו חיים טומן בחובו המון גורמים מזיקים שפוגעים דרך קבע בעור הפנים שלנו: זיהום האוויר, המתח הנפשי, איפור, חשיפה לשמש וכמובן, מעל כולם, גידול ילדים.  אם אתם כבר הורים, וגם אם לא, אתם ודאי יודעים שגידול ילד הוא משימה מאוד לא פשוטה שגובה מההורים מחיר גם בכל הנוגע למראה החיצוני שלהם.

מייק ג'וליאנל, אב ל-2 ילדים ובעל הבלוג המשעשע "אבא קבור", פרסם לא מזמן תמונה מפוצלת מצחיקה, לפני ואחרי שהפך להיות הורה, שמדגימה כמה שינויים עברו על הפנים שלו ב-10 השנים שחלפו מאז היה צעיר רווק ויפה ועד היום כשהוא מגדל שני ילדים קטנים.

התמונה המצחיקה של מייק יצרה טרנד של ממש וגרמה להורים רבים נוספים להצטרף לחגיגה העגומה הזאת ולפרסם גם הם תמונות לפני ואחרי שהפכו להורים, כשבכל המקרים התוצאה מאוד דומה: אותם הפנים בתוספת קמטים חדשים, סימני תשישות והמבט הכל כך עייף בעיניים.

"ברור שאני לא מאשים את הילדים במצב הפנים והחיים שלי", צוחק מייק. "המסר האמיתי מאחורי התמונות הללו הוא שהורים לא צריכים להתבייש ברגעים הפחות נעימים של ההורות. כולנו חווים אותם וזה לגמרי בסדר. אם לא נצחק על זה, מה נשאר לנו?". הנה 22 תמונות נבחרות ואם אתם רוצים עוד אתם מוזמנים לבקר בעמוד התיוג באינסטגרם (לינק בסוף הפוסט).

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

מקור: אינסטגרם

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...