פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אמא ובת יוצרות יחד גרסאות נייר של שמלות מפורסמות בסדרת תמונות מקסימה

היא אמנם בסך הכל בת 4, אבל לילדה המתוקה הזאת יש כבר עכשיו עתיד מבטיח בתחום עיצוב האופנה. סדרת העיצובים הללו, שהולכת ותופסת תאוצה ויראלית ברשת היא פשוט מקסימה, והסיפור מאחוריה אפילו יותר.

כמו הרבה בנות 4 טיפוסיות גם מייהם (שם חיבה), החלה להתעניין בשמלות ובגדי נשים. אלא שבמקום לקחת את אמא אנג'י לחנות ולרכוש שמלות חדשות, מייהם החליטה לעשות זאת במו ידיה, ובאמצעות כמה ניירות עיצבה לעצמה את השמלה הראשונה שלה. מאז, בחודשים האחרונים, מייהם ואמה אנג'י, צלמת מקצועית, מעבירות את הזמן בעיקר בעיצוב שמלות המבוססות של שמלות מפורסמות שלבשו כוכבות מוכרות בטקסי פרסים או בתצוגות אופנה.

שמלה 15
השמלה הראשונה שעיצבה מייהם לבדה מניירות בלבד

הקסם האמיתי בפרוייקט הזה טמון בעובדה כי השמלות ממש לא עשויות מבד וחומרים סטנדרטיים שמרכיבים שמלות מעוצבות, אלא אך ורק מנייר, עטיפות אריזה, נוצות, ניירות טואלט, נייר אלומיניום ובעיקר הרבה סלוטיים ודבק. התוצאות אגב, נראות פשוט נהדר, ולמייהם הקטנה צפוי עתיד מזהיר, אם לא בתחום העיצוב, אז לפחות בתור דוגמנית.

אמא אנג'י הנרגשת מספרת כי ביתה ממש התמכרה לעניין, וכי היא מתמוגגת לראות איך בכל יום היא לומדת דברים חדשים ומשפרת את יכולותיה וביצועיה בתחום. בנוסף מספרת האם כי הדבר הכי אירוני בסיפור הזה הוא שאין לה ולו טיפת מושג באופנה, והיא אינה מסוגלת להשחיל חוט למחט. למרות זאת, מצליחות השניים לייצר שמלות מקסימות, ולא רק חיקויים של שמלות מוכרות אלא גם יצירות מקוריות משלהן. מקסים!

 

 שמלה של כריסטיאן דיור שלבשה ג'ניפר לורנס בטקס גלובוס הזהב 2014.

שמלה 1

 שלגיה בגירסה ההיפסטרית

שמלה 2

 שמלה סטייל קייטי פרי

שמלה 3

 וגם טיילור סוויפט זוכה למחווה ממייהם הקטנה

שמלה 4

 קימברלי, סולנית להקת The Band Perry

שמלה 5

שמלת ראלף לוריין של השחקנית לופיטה ניונגו

שמלה 6

 מתוך הסרט Frozen

שמלה 7

 מתוך הסרט Frozen

שמלה 8

 תלבושת גלישה מקורית

שמלה 9

 שמלה מקורית בעיצוב כריש

שמלה 10

 

שמלה 11

 חליפה בהשראת הסרט The incredibles

שמלה 12

 לאחרונה, סיפרה אנג'י לביתה על התכנית "פרוייקט מסלול" שעוסקת כולה בעיצוב אופנה. מייהם התמכרה והחלה לעצב שמלות בהשראת העיצובים בתכנית:

שמלה 13

שמלה 14

 שמלה מתוקה שעיצבה מייהם לבדה ועשויה כולה מעטיפות של מתנה

שמלה 16

 ויש גם עיצוב לפורים

שמלה 17

 ולקינוח… כבר מתחילה לעצב כמו מעצבת אופנה אמיתית – שמלות שאף אחת לעולם לא תלבש.

שמלה 18

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...