פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הילד הזה השאיר פתק מרגש על בובה בחנות כי לאמא שלו לא היה כסף וזה מה שעשו העובדים בתגובה

לאון אשוורת', ילד בריטי חמוד בן 10, הסתובב עם אמו בחנות כלבו גדולה בעיר ליברפול בה הם מתגוררים. על אחד המדפים, הוא הבחין בבובת דוב פנדה  מתוקה ומיד התאהב בה. הוא העניק לה את השם פנדי ופנה לאמו כדי לבקש ממנה שתרכוש עבורו את הבובה. אלא שלמרבה הצע, אמו הסבירה לו שהיא לא יכולה להרשות לעצמה לקנות את הבובה לפני שתיכנס לה המשכורת בעוד מספר ימים.

הילד, שפחד שמישהו אחר ירכוש את דוב הפנדה שלו עד שיחזור עם אמו לחנות בפעם הבאה, החליט לעשות מעשה. הוא לקח את הבובה, הניח אותה בקופסת קרטון ועל הקופסה כתב פניה נרגשת ללקוחות, בבקשה שלא יקנו את פנדי.

דב פנדה 1

"לאמא שלי אין מספיק כסף, אז היא תקנה לי את פנדי ביום שישי הבא, 15 ביוני. אז בבקשה אל תקנו אותו, כי זה יגרום לי לבכות. תודה רבה לכולם מהבעלים העתידי. שם הפנדה – פנדי!"

דב פנדה 2

העובדים בחנות הכלבו Asds, המקבילה הבריטית לוולמארט האמריקאית, הבחינו בקופסת הקרטון עם הפניה המרגשת, ולא יכלו להישאר אדישים. הם פרסמו את תמונת הקרטון והפנדה בפייסבוק במטרה לאתר את הילד, ואכן, תוך זמן הקצר התמונות הגיעו גם לדבי ,אמו של לאון.

דב פנדה 5

החברים בכלבו הזמינו את לאון ואמו בחזרה לחנות ושם העניקו לילד הנרדש את פנדי במתנה. הוא בתגובה הכריז כי זהו היום המאושר בחיים שלו.

דב פנדה 4

גם עבור אמו, שאיבדה לא מזמן את העובר שלה ממש בסוף ההיריון, אלו היו רגעים משמחים ראשונים מאז הטראומה שעברה, וכצפוי, היא היתה אסירת תודה למחווה של העובדים (תגרום מתחת לתמונה).

דב פנדה 6"תודה רבה שוב לכל הצוות של Asda. מה שלא אמרתי לפני זה שלאון הציע לתרום את דמי הכיס שלו בהם התכוון להשתמש לקניית פנדי לעמותה התומכת בהורים וילדים שמתמודדים עם אבדן של תינוק. 15 אירו הם אמנם לא הרבה כסף, אבל אפשר לרכוש אתם כמה בובות דובי שינחמו ילדים אחיהם נפטרו. מרגש להעביר את הנחמדות הלאה אחרי מה שעשו עבורינו".

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...