פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

בת 16 מציירת את החלומות הפרועים שלה בסדרת תמונות מהפנטת

כשמביטים על סדרת התמונות המופלאה הבאה, קשה להאמין שמי שאחזה במכחול בזמן שציירה אותן היא נערה צעירה בשם דימיטרה מולאן, בסה"כ בת 16, שבגילה המאוד צעיר כבר נחשבת להבטחה גדולה בעולם האמנות, ועוסקת בציור באופן מקצועי.

לפני כ-4 שנים, כאשר הייתה בסה"כ בת 12, הקימו הוריה של דימיטרה, גם הם אמנים, את "המוסד לאמנות מילאן" באריזונה שבארצות הברית. ההורים, ששאפו למשוך את ביתם לעולם האמנות, הציעו לה לבחור כל קורס שתרצה במוסד האקדמי, החל מציור בסיסי בשמן, ועד טכניקות מעורבות עכשוויות. כשהבחינו בכך שהכישרון והתשוקה שלה לציור הולכים וגדלים, קיבלו החלטה להעביר אותה לחינוך ביתי, כדי שתוכל לנצל את הזמן טוב יותר ולפתח את האהבה שלה.

כפי שתוכלו לראות בתמונות המדהימות, ההימור של ההורים השתלם, ופחות מארבע שנים אחרי, עוד לפני שמלאו לה 16, סיימה דימיטרה את לימודיה התיכוניים מוקדם משאר בני גילה, והפכה לאמנית מקצועית במשרה מלאה שמבלה לפחות 8 שעות ביום בציור, ואפילו מתפרנסת ממכירת העבודות שלה.

הציורים של מולאן, שרבים מהם כוללים גם את דמותה, מתבססים על מקומות אהובים בהם ביקרה בעבר, אבל בעיקר על חלומות קסומים ופרועים שלה, אותן היא מתרגמת ליצירות אמנות צבעוניות ומרהיבות, שמשלבות גם את האהבה השנייה הכי גדולה שלה אחרי הציור, בעלי חיים.

אספנו עבורכם 20 יצירות נבחרות של מולאן ואתם מוזמנים לבקר גם בעמוד הפייסבוק ופרופיל האינסטגרם שלה (לינקים בסוף הפוסט) לצפייה בעבודות נוספות.

בת 16 מציירת חלומות 1

בת 16 מציירת חלומות 2

Processed with VSCOcam c3 preset

בת 16 מציירת חלומות 4

בת 16 מציירת חלומות 5

בת 16 מציירת חלומות 6

בת 16 מציירת חלומות 19

בת 16 מציירת חלומות 7

בת 16 מציירת חלומות 8

בת 16 מציירת חלומות 9

בת 16 מציירת חלומות 10

בת 16 מציירת חלומות 11

בת 16 מציירת חלומות 23

בת 16 מציירת חלומות 17

בת 16 מציירת חלומות 12

בת 16 מציירת חלומות 25

דימיטרה מולאן

בת 16 מציירת חלומות 24

האתר של דימיטרה מולאן | הפייסבוק | אינסטגרם

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...