פרסום קריאייטיב ותופעות רשת
aliexpress whatsapp group

קונכיות של חלזונות נצבעות בשלל עיצובים כדי למנוע מאנשים לדרוך עליהם

גם אם מערכת היחסים שלכם עם חלזונות מסתכמת בשלום-שלום מנומס, וכוללת שטח מרווח בטיחות סטרילי, חייבים להודות שבעלי החיים האיטיים האלה הנושאים את ביתם על גבה, הם פשוט מתוקים. היצורים הריריים הללו, נאלצים לא פעם לחיות את חייהם בסביבת בני אדם, ולרוע מזלם, הצבע הטבעי שלהם גורם לאנשים שלא להבחין בהם, ושבלולים רבים מסיימים את חייהם במעיכה, לאחר שדרכו עליהם.

כמה אנשים עם לב רחב וכוונות טובות, החליטו לעשות מעשה וחיפשו פיתרון מקורי שיסייע לחלזונות החביבים לחיות את חייהם בשלווה. לשם כך, הם הצטיידו בצבע מיוחד שאינו רעיל, והחלו לצבוע את קונכיות החלזונות המשוטטים בקרבת ביתם. כפי שתראו בסדרת התמונות המקסימה הזאת, קונכיות החלזונות זכו לעיצובים צבעוניים ויצירתיים, שמעבר להיותם מדליקים, גורמים להם לבלוט בשטח, ומסייעים לבני אדם להבחין בהם כשהם מתהלכים להנאתם באיטיות בגינה או בסמוך לבתים.

החילזון הזה למשל, נצבע כבר לפני חודשיים, ומאז מטייל להנאתו בביטחה מסביב לקומלקס המגורים, כפי שמספרת הגולשת שצבעה אותו:

חלזונות 1

כמובן, יש מי שיטענו בצדק כי מדובר בסוג של התעללות ושיש לתת לטבע לעשות את שלו, אולם הטבע לא ממש לקח בחשבון את העובדה שכמעט כל פיסת טבע משמשת לבניה, ושהחמודים הללו מוצאים את עצמם בסכנה תמידית ויומיומית. בנוסף, בעלי חיים רבים נרתעים מצבעים בהירים ובוהקים המהווים מעין אזהרה לסכנת הרעלה (כמו במקרה של פטריות וצמחים רעילים אחרים), ולכן נמנעים מלאכול את החלזונות הצבועים, מה שמאפשר לחלזונות לחמוק מעוד סכנה פוטנציאלית.

אנחנו לא בטוחים אם אנחנו לגמרי בעד הרעיון הזה למרות שעל פניו הוא לא נראה מזיק, וההמלצה שלנו היא לעזוב את החלזונות לנפשם, לנסות להיות מודעים לקיומם ולהשתדל לא לדרוך עליהם. אם בכל זאת החלטתם לצבוע חילזון בסכנה, השתמשו רק בצבעים לא רעילים, ושימו לב שאתם עושים זאת בעדינות ולא מבהילים אותם, שכן הם עלולים לנטוש את הקונכיה ולהפוך להומלסים.

חלזונות 2 חלזונות 3 חלזונות 4 חלזונות 5 חלזונות 6 חלזונות 7 חלזונות 8 חלזונות 9 חלזונות 10 חלזונות 11 חלזונות 12 חלזונות 13 חלזונות 14 חלזונות 15 חלזונות 16 חלזונות 17 חלזונות 18

aliexpress whatsapp group

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...