פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

25 ציורים קסומים על בטנן של נשים הריוניות

כמו הרבה אמהות לילדים קטנטנים, גם קרי פרסטון, אמנית אמריקאית ואמא לשניים, חיפשה דרך באמצעותה תוכל לבלות את זמנה עם ילדיה במהלך היום ובמקביל לעבוד ולהתפרנס בכבוד. לא הרבה אמהות מצליחות לייצר את השילוב הלא פשוט הזה בין עבודה לבית, אך לקרי היה רעיון נהדר, והיא הקימה עסק קטן במסגרתו היא מנצלת את כישרון הציור שלה בכדי להפוך את בטנן של נשים הריוניות ליצירות אמנות מתוקות וקסומות.

עבור חלק מכם זה נשמע ודאי כמו רעיון מעט הזוי, אך בפועל מדובר בהצלחה גדולה והאמהות לא מפסיקות להתדפק על דלתה של קרי, כאשר היא מצידה מעניקה להן כמה שעות של רוגע בשילוב מטלית לחה קרירה ומברשות צבע המטיילות על בטנן  לאורך התהליך. העבודה על כל ציור שכזה נמשכת כשעתיים, בסופם מצלמת קרי את התוצאה הסופית ומעניקה לאמהות את התמונה במתנה כמזכרת לאלבום התמונות הראשון של התינוק העתידי. אגב, אם תהיתם, קרי מספרת כי ברוב המקרים נוהגים התינוקות לבעוט בזמן היצירה מה שרק מוסיף כיף והתרגשות לעניין, ולא,  היא לא מציירת על כרס בירה של גברים.

אספנו כאן 25 יצירות נבחרות של פרסטון. אתם מוזמנים לגלול להתרשם וליהנות משלל היצירות המגוונות הכוללות גם את אי.טי, במבי, אקווריום דגים, בת היום הקטנה, מפלצות בע"מ ועוד.

 

ציורי הריון 26

ציורי הריון 25

ציורי הריון 24

ציורי הריון 23

ציורי הריון 22

ציורי הריון 15

ציורי הריון 16

ציורי הריון 17

ציורי הריון 18

ציורי הריון 19

ציורי הריון 20

ציורי הריון 14

ציורי הריון 13

ציורי הריון 12

ציורי הריון 11

ציורי הריון 10

ציורי הריון 9

ציורי הריון 3

ציורי הריון 4

ציורי הריון 5

ציורי הריון 6

ציורי הריון 7

ציורי הריון 8

ציורי הריון 2

ציורי הריון 1

 וכך נראית היוצרת קרי פרסטון במהלך העבודה:

הריון ראשי 3

מקור: My little sweet pea

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...