פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ילדים ישראלים טועמים ממתקים בריאים בפרסומת פורימית חדשה ומצחיקה

בסוף השבוע יחגגו מאות אלפי ילדים בישראל את חג פורים, וייהנו בין השאר משלל משלוחי מנות טעימים ומלאים בממתקים. בחברת Oral-B החליטו לנצל את ההזדמנות, ולהעביר להורים מסר חינוכי באמצעות סרטון פרסומת משעשע במיוחד, שהצליח להפתיע גם אותנו, ולגרוף קרוב לרבע מליון צפיות בתוך שלושה ימים.

הסרטון מבוסס על קונספט בו כבר נתקלנו בעבר ברשת, במסגרתו ילדים מצולמים כשהם טועמים דברים לא ממש טעימים, כמו אוסף התינוקות שטועמים לראשונה לימון או קבוצת הילדים שטועמת אוכל גורמה.


בסרטון של אוראל בי, מוחלפים הממתקים הקלאסיים במשלוחי המנות של ארבעה ילדים ישראלים משעשעים בממתקים בריאים אשר עשויים ממרכיבים שהם לא בדיוק כוס השוקו של ילדים קטנים. הילדים יושבים מול שולחן הטעימות כשהם מחופשים לכבוד פורים, ומתבקשים לטעום בין השאר סוכריות על מקל עשויות מפטריות שמפניון, בראוניס בניחוח סלק, גלגולי חיטה ותמרים במקום כדורי שוקולד, מאפינס קוסמת ושוקולד, ברוקולי מצופה בשוקולד חרובים ועוד.

כמובן, התגובות המצחיקות של הילדים הן אלה שהופכות את הסרטון למקסים וכיפי לצפייה כאשר בין ביס לביס הם מסננים משפטים כמו "לא טעים בכלל", "יש לזה טעם של קקי ובוץ", "זה מר", "מישהו יכול לקחת את זה ממני?", "אלוהים אדירים" ועוד. בסוף הסרטון, הילדים המיואשים מתחילים לרוץ מסביב למנחה, לבעוט בו ולדרוש בחזרה את הממתקים הטעימים שלהם. לאחר מכן מופיע המסר החכם מאחורי הסרטון: "בפורים, תנו לילדים להינות ממתקים. אוראל בי תשמור על השיניים שלהם", פרסומת למברשת השיניים החשמלית שלהם המוצעת במחיר מבצע.

ילדים ישראלים טועמים

 ילדים ישראלים טועמים 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...