פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מעולה: יש רק דרך אחת יצירתית ומפתיעה לפתוח את בקבוקי הקולה האלה

היום הראשון ללימודים הוא תמיד קצת מפחיד. בין אם מדובר בבית ספר יסודי, תיכון או אוניברסיטה, זהו  יום מאוד מלחיץ שדורש מאיתנו בין השאר לפתח חברויות חדשות ולהכיר אנשים חדשים, כאלה שהולכים ללוות אותנו בשנים הקרובות.

בקוקה קולה יזמו מהלך שיווקי מגניב ויצירתי במיוחד. בלב הקמפוס, ביום הראשון ללימודים, הוצבה מכונת משקאות חינמית מלאה בבקבוקי קולה שהמתינו עבור הסטודנטים החדשים. אלא שהסטודנטים שביקשו לפתוח את הבקבוקים ולשתות נתקלו בבעיה קטנה ובטוויסט מצחיק בעלילה. בקבוקי הקולה המיוחדים הללו, שיוצרו במיוחד עבור הקמפיין, מכילים פקקים אותם ניתן לפתוח רק באמצעות פקק נוסף. המשמעות: בכדי לפתוח את הקולה חייבים למצוא פרטנר אחר, ולפעול יחד בכדי לפתוח את שני הבקבוקים.


כמובן, מעבר לעוד מנת פרסום עבור קוקה קולה, הקמפיין המקסים הזה נוצר בכדי לעזור לתלמידי השנה הראשונה בקולג' לשבור את הקרח, להכיר אנשים חדשים וליצור חברויות חדשות בקמפוס תחת הסלוגן המוכר “Open a coke – open a new friendship”.

הסרטון המצורף מתעד את הפעילות ואת הדינמיקה המצחיקה שנוצרה בין הסטודנטים וזכה עד כה לקרוב למליון צפיות. גם אם אתם לא מחובבי המשקה המוגז והאדום וחושבים שקוקה קולה הם מקור כל הרוע בעולם הזה, חייבים להודות שמדובר בהחלט ברעיון מגניב לחלוטין. אהבנו.

קוקה קולה 3

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...