מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ויראלי שערורייתי: ילד בן שש שר ראפ בקליפ מגה פרובוקטיבי

בעולם הויראלי, יש את הרגעים האלה בהם אתה פשוט לא מאמין למה שאתה רואה על המסך. הסרטון הבא יגרום לכם בסבירות דיי גבוהה לחוש את התחושה הזאת. רובינו מכירים את הסרטון הבלתי נשכח "גדלתי כבר בר מצווה"  של הילד הישראלי בן דדיה, השיר בו דדיה עושה צחוק מעצמו באחד משירי הבר מצווה המטופשים שנשמעו. הסרטון הבא מזכיר במעט את הסרטון ההוא, אך לצערי, רק במעט. הוא נוראי הרבה יותר.

בחברת ההפקות האמריקאית Froze-N-Time Productions, החליטו להשקיע באלברט, ילד חביב בן 6 מפלורידה, שאוהב לשיר ולרפרפ מאז שהיה בן 4. האמת, יופי של גימיק. ילד קטן ומרגש שיכבוש את לבבות הקהל. אלא שהמפיק טיילר קונסיל הלך מעט רחוק מידי בנסיון למשוך תשומת לב. השיר שנכתב עבור אלברט הקטן נקרא "booty pop", ובפזמון החוזר עשרות פעמים בשיר, הוא מכריז כי הוא יכול לגרום לבוטי שלה להתפוצץ. אם זה לא מספיק אלברט מוקף בדוגמניות בלבוש מינימאלי הרוקדות סביבו בחושניות כאילו לא מדובר בילד בן 6, תוך שהילד משפריץ עליהן בחזרה ברובה מים, במה שנראה כמו התחלה (או סוף, גאד דמט) של סרט פורנו.

לא ברור מה עבר בראש של המפיקים האחראים על הסרטון הזה, והרשת כמובן, מגיבה בהתאם. הסרטון אמנם השיג את מטרת חברת ההפקה וכבר עומד על מליון צפיות בחמישה ימים, אך מאזן האהבתי/לא אהבתי ביוטיוב לא משקר ויותר מ 17000 איש טרחו ללחוץ על כפתור ה"לא אהבתי". הגולשים כמובן זועמים, ושיטוט מהיר בין התגובות מגלה תגובות כועסות במיוחד וביניהם קריאות להוריד את הסרטון, ושאלות כמו "האם במידה והסרטון הזה היה כולל ילדה בת 6 ושלושים בחורים בוגרים, הוא היה מתקבל בהבנה?".

צפו בסרטון ושיפטו בעצמכם. האם נחצה פה קו אדום? האם יוטיוב צריכים להתעורר ולבעוט את הסרטון הזה החוצה? האם אלברט באמת מסוגל לגרום לתחת שלה "להתפוצץ". אל אלוהים.


לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...