פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אולימפיאדת המימים: היום הראשון (תמונות)

אין ספק כי שיחת הברזייה הרשמית של היום תתעסק באירועי סוף השבוע, אותם אפשר לסכם במילה אחת ארוכה: אולימפיאדה. מטקס הפתיחה, ודרך יום המשחקים הראשון, האולימפיאדה עתידה לייצר שיח אינסופי ברשת בשבועיים הקרובים. כאשר המדיה החברתית בשיא הפופולאריות שלה, כשלכל ספורטאי יש סמארטפון וחשבון טוויטר או פייסבוק, וכמובן, כשכל אחד מאזרחי העולם הוא עיתנואי בפוטנציה, סביר שנחשף לפרשות מביכות, ציוצים מצחיקים, שערוריות מסקרנות וגם כמובן, רגעים ספורטיביים גדולים.

כבר אתמול, החלו לצוץ ברשת מטעמי אולימפיאדה בדמות תמונות מצחיקות מתוך האולימפיאדה, כשהבולטת בהן היא תמונת המלכה אליזבת מתוך טקס הפתיחה. מבין שלל התמונות המצחיקות שהתפרסמו, עושה רושם כי המלכה תהפוך להיות המים הרשמי של המשחקים האולימפיים, כשכבר עכשיו מסתובבות ברשת עשרות תמונות עם כיתוב מתחלף, סביב הבעת החציל המאופק שלבשה המלכה על פניה.

אספנו את מיטב הדאחקות האולימפיות תוצרת ישראל ותוצרת חוץ, בפוסט אותו נמשיך ונעדכן במהלך המשחקים. הלפיד האולימפי נדלק, והרוח האולימפית כבר החלה מנשבת בעוצמה בין גולשי הפייסבוק. ראיתם תמונה מצחיקה? נתקלת במים חדש? סטטוס מצחיק? שתפו אותנו בעמוד הפייסבוק שלנו, או שלחו לנו במייל ונוסיף לכתבה. בינתיים, הזהב, הכסף והארד, הולכים למלכה.

 

היום השני:

Eyal Brave

10GAG

 

 

היום הראשון:

Haim Gendler

What's funny today?

Christopher Moore

Theories of the misunderstanding of things

Ilan Nachmias

Guy Gold

 

Amir Schiby

תוצרת הפטריה

מהממימ נותנים במדע

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...