פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

ילדה בת 4 שחולה בלוקמיה "התחתנה" עם האח המטפל שלה בבית החולים בטקס מרגש

אבי, הילדה המתוקה בתמונה, היא בסה"כ בת 4, אבל מזה כשנה, נאלצת להתמודד עם מחלת הלוקמיה  ולעבור טיפולים לא קלים בבית החולים "מלודיז סנטר" שבניו יורק.

החתונה של הילדה והאח 1

למרות המצב הקשה וההתמודדות הלא קלה עם המחלה המפחידה, אבי שומרת על אופטימיות ובמרבית הזמן ניתן למצוא אותה מחויכת ומאושרת, בעיקר בזכות התמיכה של בני המשפחה שלה ושל הצוות הרפואי במקום.

החתונה של הילדה והאח 2

לאורך הזמן בו היא שוהה בבית החולים, פיתחה אבי מערכת יחסי מיוחדת עם אח בשם מאט היקינג שמטפל בה בצורה מסורה ואוהבת מזה מספר חודשים. למעשה, אבי ממש התאהבה בהיקינג ולאחרונה אף הגיעה להחלטה דרמטית לגבי המשך מערכת היחסים שלהם.

החתונה של הילדה והאח 3

מוקדם יותר השבוע, פנתה אבי לאמא שלה וסיפרה לה על הרצון שלה לקחת את מערכת היחסים צעד אחד קדימה ולהתחתן עם מאט בתור הבא שלה איתו. האם, שהתרגשה מהבקשה התמימה והמקסימה של בתה בת ה-4, החליטה להתקשר למאט ולספר לו על הרעיון של אבי. שלא כמו הגברים הטיפוסיים שמעדיפים לא להתחייב כל כך מהר, מאט דווקא נדלק על הרעיון והחל לעבוד על העניין מיידית.

החתונה של הילדה והאח 4

ואכן, תוך פחות מ-12 שעות ועם המון עזרה מצוות החברים שעובדים איתו בבית החולים, הכל היה מוכן לחתונת השנה במרכז הילדים.

החתונה של הילדה והאח 5

כפי שאתם יכולים לראות, אבי זכתה ללבוש שמלת חתונה יפהפייה ואפילו הצטיידה בזר כלות מיוחד. היקינג מצדו, הגיע לאירוע עם חולצת טוקסידו ומכנסיים אלגנטיות, לא בדיוק חליפת חתן, אבל מספיק טוב כדי לגרום לכל הנוכחים להתרגשות גדולה.

החתונה של הילדה והאח 6

כמובן, כמו בכל טקס חתונה, נכחו במקום גם לא מעט אורחים שכללו בעיקר את בני המשפחה של אבי והצוות הרפואי במרכז הילדים. כשאבי נכנסה לחדר, הכל היה ערוך ומוכן לטקס החתונה, וכך זה נראה בסרטון שהעלתה לפייסבוק אחת העובדות במקום.

So today I got to help make a 4 year old leukemia patient's "wedding" to her favorite nurse Matt Hickling happen at the Melodies Center for Childhood Cancers at AMC.
Thanks to Scott Wright and the team at the Enchanted Garden for donating your time and amazing flowers and to everyone at AMC that helped pull this together in less than 24 hours.
You people are amazing.
THIS is why we go into nursing.

Posted by Lori Ciafardoni on Thursday, July 16, 2015

אחרי נאום פתיחה קצר של אחת העובדות שניהלה את טקס החתונה המאולתר, פנה מאט לאבי ושאל "האם תסכימי לקחת אותי לבעל?", היא כמובן אמרה כן והעניקה לו חיבוק אוהב, רגע לפני שהשניים החליפו טבעות-סוכריה ונתנו את האות לפתיחת החגיגות.

החתונה של הילדה והאח 13

מיד לאחר שהטקס הרשמי הסתיים, עברו השניים ביחד עם האורחים לחדרה של אבי שם ערכו סדרת צילומים מסורתית ונהנו מנשנושים וכמובן, מעוגת החתונה המושלמת שארגן מאט.

החתונה של הילדה והאח 14

לאחר מכן, הסיע מאט את אבי ברחבי המחלקה עם הרכב המיוחד שארגן עבורה ועליו הכיתוב: "Just Married".

החתונה של הילדה והאח 10

"אני מקווה שהיום הזה הוא יום שהמטופלת שלי והמשפחה שלה תמיד יוכלו להיזכר בו ולחייך בימים קשים.  אני יודע שאני לעולם לא אשכח אותו" כתב מאט בפרופיל הפייסבוק שלו בו סיפר על האירוע המרגש, עם סטטוס שזכה, ממש כמו סרטון החתונה עצמו, למאות אלפי לייקים ושיתופים.

החתונה של הילדה והאח 9

אין ספק, מדובר באחת המחוות הכי מרגשות שראינו, ואנחנו בטוחים שאבי לעולם לא תשכח את הרגע הזה, גם כאשר תגדל ותתחתן באמת.

החתונה של הילדה והאח 12

דרך: Buzzfeed

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...