פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

תגלית מרעישה: גיפים בלי אף מצחיקים הרבה יותר

כשהיינו ילדים קטנים, המבוגרים נהגו לשחק איתנו משחק דיי מטופש, במסגרתו נהגו "לגנוב לנו את האף". הם היו אוחזים באף שלנו, מושכים את ידם אחורה כשהיא במצב של אגרוף, כשרק חלק קטן מהאגודל בולט החוצה ונראה כאילו הם באמת אוחזים באף שלנו. כמובן, בתור ילדים קטנים, מדובר בסיטואציה מלחיצה, שגרמה למאות אלפי ילדים ברחבי העולם לבכות, לפחות בפעם הראשונה.

תופעת רשת חדשה שהחלה לצבור פופולאריות באתר Reddit הנקראת גם NoNose, מציגה גיפים משעשעים, במסגרתם נלקחו גיפים רגילים שעברו עיבוד בפוטושופ, נחתכו באמצע, וגרמו לדמויות המופיעות בהם לאבד את האף. על פניו נשמע לא כל כך מצחיק, אבל אין מה לעשות, התוצאות מדברות בעד עצמן ובהחלט מדובר בתופעה מצחיקה וקריפית למדי.

באתר mashable ריכזו 14 גיפים נבחרים כאלה, המדגימים בעיקר את רמות השיעמום החדשות אליהן נקלעו גולשי הרשת. בין המככבים בגיפים: הנשיא אובמה, ג'ון לו מ"אבודים" פטריק מ"בוב ספוג", המתאבק "אדג'" וגם דמותו של פרודו מתוך הסרט "שר הטבעות". בינתיים עוד לא נרשמו גיפים מקומיים של כוכבים ישראלים בלי אף, אבל אם התופעה הזאת תמשיך לצבור תאוצה, יש מצב טוב שנזכה גם לכמה כאלה.

Image courtesy of pierpont123

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...