פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

מטופש: 20 תמונות מחגיגות "יום ללא מכנסיים ברכבת" הבינלאומי

אתמול, זו השנה ה-13 ברציפות, התקיים ברחבי העולם "יום ללא מכנסיים ברכבת התחתית" הבינלאומי. אם עדין לא יצא לכם לשמוע על המסורת המטופשת הזו, הנה תקציר הפרקים הקודמים: אי שם בשנת 2002, החליטו באתר Improv Everything לצלם מתיחת וידאו משעשעת ברכבת התחתית בניו יורק במסגרתה שבעה בחורים עלו לרכבת באמצע החורף הניו יורקי כשהם לבושים במיטב בגדי החורף שלהם, מלבד פריט אופנתי חשוב אחד – המכנסיים שלהם. והשאר הוא כמובן היסטוריה.

מאז, הפך היום הזה, שמתקים ביום ראשון השני של חודש השני של חודש ינואר, לחגיגה בינלאומית בה משתתפים אלפי אנשים ביותר מעשרים מדינות בעולם. החברה הצעירים עולים לרכבות התחתיות כשהם לא לובשים מכנסיים, מתנהגים כאילו הכל כשורה ומצלמים סרטונים ותמונות משעשעות כדי שכולנו נוכל לצפות בהם ולהשתעשע ביחד איתם.

1
יום ללא מכנסיים ברכבת התחתית בבואנוס איירס

אגב, למרות שבישראל אין עדין רכבת תחתית, גם אצלנו יש מי שלוקחים חלק בחגיגות היום המשעשע הזה. בקבוצת הפייסבוק "יום ללא מכנסיים בקלה בירושלים", התארגנו מאות חברים  במטרה לקיים את יום ללא מכנסיים גם ברכבת הקלה בירושלים, כמו בשאר העולם. בסוף האייטם תוכלו למצוא שתי תמונות שהעלו גולשים ישראלים, ובהמשך כשיועלו עוד תמונות נעדכן את הפוסט.

באתר Mashable ריכזו 20 תמונות שצולמו ברחבי העולם במהלך חגיגות "יום ללא מכנסים". אתם מוזמנים לצפות בהן, ולנסות לחקות אותן בעצמכם ברכבת ישראל. אם הצלחתם להגיע הביתה בשלום, שלחו לנו את התמונות ואנחנו נפרסם אותן כאן.

הונג קונג

2

בייג'ין

3

בואנוס איירס

4

ניו יורק

5

הונג קונג

6

ברלין

7

בנגלור

8

קייב

9

לונדון

11

לונדון

12

ניו יורק

13

וושינגטון

14

מכסיקו סיטי

15

ניו יורק

16

ניו יורק

17

וושינגטון

18

ניו יורק

19

ברלין

20

לונדון

21

ניו יורק

22

לונדון

23

ירושלים

ירושלים 1 ירושלים 2

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...