פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

אין סיגריות, יש צחוקים!

כחלק ממגוון הגזרות הכלכליות המתוכננות לנחות עלינו בזמן הקרוב, התעוררנו הבוקר למציאות חדשה, מציאות בה ציבור המעשנים וחובבי הבירה יאלצו לשלם הרבה יותר עבור ה'הרגלים המגונים' שלהם. מדובר בעליית מחירים דרמטית, שתשפיע על הכיס של כל אחד מאיתנו. לא מעשנים או שותים? אל דאגה, בקרוב גם הכיס שלכם ירגיש את רוע הגזרה בשירותים הנוגעים יותר אליכם, כמו מחיר הדלק והעליה במע"מ למשל.

איני מבין דבר בכלכלה, ואין לי דרכים מופלאות אחרות לגייס את הכסף החסר בכיסה של הממשלה (למרות שאני יכול לחשוב על כמה רעיונות בשליפה, כמו למשל ויתור על המכוניות היקרות בהן הן נוסעי שרי הממשלה), אך אני כן יודע כי העלייה הזאת מוגזמת לחלוטין ונראה שכשמדובר בציבור המעשנים, לאף אחד בממשלה לא ממש איכפת אם נשלם הרבה הרבה יותר. בירה וסיגריה? מעתה, לעשירים בלבד.

כצפוי, הרשת לא נשארה אדישה למהלך הבזק הלילי הזה, ומגוון גולשים הביעו את תסכולם באמצעות תמונות וסטטוסים משעשעים שהעלו לפייסבוק. ריכזנו עבורכם את המיטב מביניהם, וכמובן, נעדכן את הפוסט במהלך היום. ראיתם תמונה מצחיקה? יצרתם אחת כזאת? אתם מוזמנים לשלוח לנו אותה בפייסבוק, או במייל ונפרסם אותה כאן. תודה להדס ימיני על הטיפים.

Amir schiby

Ayala Sela

Eyal eilat

Moty Aharonovich

החיידק

שאריות ברשת

סטטוסקופ

הפטריה

Omri Weil

tal saadon

מיכאל קונסמן

Allen Carr אלן קאר

סטטוסים מצחיקים:

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...