פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

כוכבי הכדורגל הופכים לדמויות אנימציה מצחיקות בפרסומת חדשה ומעולה לנייקי

בעוד יומיים בדיוק, אחרי ציפייה ממושכת מדי, יפתח סוף כל סוף מונדיאל 2014 בברזיל, ובמותג העל נייקי משחררים כל רסן עם פרסומת אנימציה חדשה, מעולה מגה מושקעת שמהווה חלק מקמפיין "Risk Everything" של החברה. למרבה ההפתעה ובניגוד למרבית הפרסומות של נייקי, הפעם אף אחד מכוכבי הכדורגל הענק'ים המשמשים כפרזנטורים של החברה את השתתפו באופן אקטיבי בסרטון הפרסומת, ותאמינו או לא, זה הרבה יותר כיף ככה.

הפרסומת מציגה את סיפורם של נבחרת כוכבי הכדורגל הגדולים, שירדו מתהילתם לאחר שאת היכולות המופלאות שלהם החליפו בגדים מיוחדים שגורמים לשחקני םהלובשים אותם להיות בלתי עצירים ובלתי מנוצחים. לאחר שפרשו מכדורגל והספורט הפך לאחד המשעממים בפלנטה, הם מתאגדים שוב בניסיון להציל את הענף מהכחדה. ממש כמו בסרט הכדורגל הקלאסי ספייס ג'אם, הכוכבים נפגשים למשחק "הכל או כלום" מול נבחרת הבגדים המשופרים.


ניתן לומר שגם בנייקי לקחו כאן סיכון מסוים היות ובחרו ליצור סרטון אנימציה ללא נוכחות פיזית של הסופרסטרים של הכדורגל העולמי כמו כריסטיאנו רונלדו, ויין רוני, זלאטן איברהימוביץ, ניימאר ועוד. ובמקום הסתפקו בדמויות האנימציה המדובבות שלהם. בפועל, העובדה שהפרסומת הזו עשויה אנימציה, רק מוסיפה למימד המצחיק שלה, וליכולת להקצין את תכונות האופי הבולטות של אותם שחקנים בצורה קומית ומשעשעת.

הסרטון הנהדר עלה לאוויר הרשת אתמול ונכון לכתיבת שורות אלה (שני,ערב) כבר חצה את ה- 200,000 צפיות. הבוקר, (שלישי) הוא כבר עומד על נתון מרשים של מעל 3 מליון צפיות והמספר ממשיך לתפוח. סביר להניח שזאת רק ההתחלה של הסרטון הנהדר הזה שמשאיר אבק לכל המתחרות של נייקי. אין ספק שהמונדיאל מתחיל לספק לנו פרסומות משובחות והחגיגה עדין לא באמת התחילה. יש למה לצפות.

 

 

 

 

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...