פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הבחור הזה הביט בתמונת ילדות ישנה שלו וגילה פרט מפתיע שהתחבא בה במשך 20 שנה

לפני קצת יותר משנתיים, זמן קצר אחרי שהתארסו, הגיעו איימי מיידן וניק ווילר, זוג צעירים בריטים באמצע שנות ה-20 לחייהם, לביקור אצל סבא וסבתא של ניק. במהלך הביקור החליטו לפתוח את אלבומי התמונות הישנים ולהציץ בצילומים הנוסטלגיים של משפחתו של ניק. אלא שאז, באחד העמודים באלבום שתיעד חופשה משפחתית שהתקיימה 20 שנים קודם לכן בשנת 1994, חיכתה לשניים הפתעה מדהימה שהשאירה אותם המומים.

באחת התמונות שתיעדה את ניק בן ה-6 משחק עם אחותו בחול בחוף הים, זיהתה איימי כי הדמויות המופיעות כמה מטרים מאחור ברקע של התמונה הן היא ובני ומשפחתה שביקרו ממש במקרה בחוף האהוב עליהם, באותו היום ובאותה השעה. איימי שהייתה אז בת 5 ושיחקה גם היא בחול עם אחותה והוריה, אפילו מסתכלת למצלמה וכאילו מבצעת פוטובומב לתמונה שצילם סבא של ניק, 11 שנים לפני שהכירו והתאהבו זו בזה לאחר שנפגשו במהלך לימודיהם המשותפים בקולג', כשהיו בני 18.

ניק ואיימי 1

מה שהופך את צירוף המקרים הזה למטורף הרבה יותר היא העובדה שבאותה תקופה התגוררו המשפחות של איימי וניק במרחק של כ-500 קילומטרים זו מזו, כך שהסיכוי לפגישה אקראית שכזו ויותר מכך, לתמונה מקרית משותפת של השניים שבוודאי לא תארו לעצמם שיעמדו יחד מתחת לחופה 20 שנים מאוחר יותר, הוא כמעט אפסי לחלוטין.

כאמור, קצת יותר מעשור חלף מצילום התמונה עד שהגורל החליט להפגיש ביניהם שוב כשנרשמו ללימודים באותו הקולג'. השניים הכירו, התאהבו, יצאו יחד במשך תקופה ארוכה, עברו להתגורר יחד ובהמשך התארסו. כמובן, אחרי שגילו במפתיע את תמונת הילדות המשותפת שלהם, באיחור אופנתי קל, חזרו השנים לזירת הפשע לצילום משותף חדש, 20 שנים לאחר הצילום המקורי.

ניק ואיימי 3

כמה חודשים אחרי התגלית המרעישה, נישאו ניק ואיימי בכנסייה שממוקמת, לא תאמינו, כמה מאות מטרים בלבד מאותו חוף בו שהו יחד בתור ילדים. כצפוי, התמונה המפתיעה והסיפור המדהים מאחורי הפכו לשיחת היום ברשת וזכו לסיקור באתרים רבים ברחבי העולם.

מדובר ללא ספק באחד הסיפורים הכי מגניבים שיצא לנו להיתקל בהם, סיפור שבעיקר גורם לנו לרצות לפתוח את האלבומים המשפחתיים הישנים שלנו ולנסות לאתר, בין מאות תמונות הילדות המביכות שלנו, פרטים חדשים שלא שמנו לב אליהם,  ואולי אפילו את אהבת חיינו. עד שזה יקרה, נסתפק בחיוך מפרגן ובמבט על תמונת החתונה של ניק ואיימי.

ניק ואיימי 4

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...