מיד תעברו לכתבה...

דלג
פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

100,000$ מביל גייטס למי שימצא את הקונדום מחדש.

קונדום הוא ללא ספק מוצר מציל חיים, ומעבר לשימוש הפופולארי בו כבלון מתנפח, הוא עושים את העבודה שלו די טוב אם אתה לובש אותו במקום. למרות שקונדומים הם אמצעי המניעה האמין ביותר להגנה מפני הריון ומחלות המועבורת במגע מיני, כל מה שצריך הוא התנסות אחת בשימוש בהם בכדי להבין כמה הם מבאסים ומורידים את ההנאה מהאקט המיני. פה נכנס ביל גייטס לתמונה.

אז לא, ביל גייטס עוד לא פיתח מערכת חלונות שתשמש גם כאמצעי מניעה, אבל הוא מציע 100.000 $ לכל מי שיכול לייצר קונדום פחות מבאס ללבישה, ולשפר את החוויה. הכסף מוצע על ידי קרן גייטס בתוכנית האתגרים לבריאות עולמית, והוא פונה לכל אחד: תלמידים, מדענים או יזמים שיכולים לשפר את מוצר הלטקס העתיק.

erection-enhancing-condoms

כדי להעניק עוד השראה עבור המפתחים, קרן גייטס "דואגת לכם", כביכול ושמה דגש על נושאים בהם רצוי להתמקד: תכונות המגבירות את הקלות בשימוש הקונדום עבור זכר ונקבה, או למשל אריזה או עיצובים יחודיים כי הם יותר קלים ליישום. בנוסף, ניתן להתייחס גם על התגברות של מחסומים תרבותיים.

גייטס כבר השליך סטפה שלמה של מזומנים לבניית שירותים טובים יותר בהיסטוריה שלו אך זה בהחלט מפתיעמפתיע שנושא כמו קונדומים הוא האובייקט הבא ברשימה. בכל אופן, עם קצת מזל ויצירתיות הפרס יכול להיות שלכם ובנוסף תשמחו להודות לביל גייטס בפעם הבאה שתכנסו למיטה עם קונדום.

המעצבת אירינה בלוק חושבת שאין שום דבר רע במוצר הקיים. אלה הבעיה העיקרית היא שהאריזה משעממת. אז היא לקחה את המשימה לתת כמה דוגמאות, איך לעצב מחדש את הקונדומים. למשל האריזה יכולה להיות תזכורת כיפית של למה אנחנו צריכים קונדום. או שזה יכול לספר סיפור מה יקרה אם לא משתמשים באחד.

condom-1

condom-2_1

מקור: אתר BetaBeat וגם וכאן

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...