פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

הזוג הזה הצטלם לסדרת תמונות מצחיקה בה הכלב מגלם את תפקיד התינוק

כל ההורים מצלמים את התינוקות הטריים שלהם. המשקיענים גם הולכים לצלם מקצועי ומדגמנים את הרך הנולד בסטודיו עם צלם מקצועי. ג'יימי קלאוס היא צלמת אמריקאית מאלאבמה שמתפרנסת מהורים כאלה. היא מספרת שבגדול העבודה אחלה, אבל יש כמה תופעות לוואי. כמו למשל זה שגם בזמנה החופשי, היא לא יכולה להימנע מלצלם תמונות קלישאתיות של תינוקות. אפילו אם אין תינוק בסביבה.

וככה יצא שיום אחד, אחרי סשן צילומים בסטודיו שבדירתה, קלאוס המשועממת דפקה בדלת של השכנים, שהם גם החברים הכי טובים שלה (וגם צלמי חתונות! מעניין אם הם מעבירים לה לקוחות), ואמרה: "בואו דחוף. ותביאו גם את הכלב שלכם".

קלאוס לקחה את הכלב (ג'ק ראסל טרייר בשם סנאגלס), עטפה אותו בשמיכה לבנה, הניחה על המיטה וצילמה מכל זווית אפשרית. אלא שאז זוג השכנים החליטו להיכנס לדמות עד הסוף, והתחילו לדגמן יחד עם סנאגלס פוזות של הורים גאים. כולל המבטים החמודים, הבגדים הלבנים והאיפור המושקע.

התמונות שיצאו הם כנראה הדבר המתוק הכי מצחיק (או הדבר המצחיק הכי מתוק, לבחירתכם)  שנראה פה לאחרונה. קלאוס סיפרה שהיא לא מפסיקה לקבל תגובות נהדרות לסדרת הצילומים, אבל ציינה שהיו גם תגובות טרחניות על זה שאסור להתנהג לחיות כמו לבני אדם. מיותר לציין שהטרחנים טועים, כן?

כלב במקום ילד 10

כלב במקום ילד 8

כלב במקום ילד 1

כלב במקום ילד 2

כלב במקום ילד 3

כלב במקום ילד 4

כלב במקום ילד 5

כלב במקום ילד 6

הורים וכלב תינוק 1

הורים וכלב תינוק 2

הורים וכלב תינוק 3

כלב במקום ילד 9

כלב במקום ילד 11

הורים וכלב תינוק 4

הורים וכלב תינוק 5

הורים וכלב תינוק 6

הורים וכלב תינוק 7

הורים וכלב תינוק 8

כלב במקום ילד 7

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...