פרסום קריאייטיב ותופעות רשת

7 חידות קשות שרק אנשים עם מוח חריף ומבריק במיוחד יצליחו לפתור

אם גם אתם בטוחים שאתם חכמים ומבריקים יותר מהאדם הממוצע, יש לנו אחלה אתגר עבורכם. לפניכם 7 חידות שנראות פשוטות במבט ראשון אבל בפועל בהחלט יתכן שתשברו את הראש לפני שתצליחו לפתור אותם. נסו לענות לפחות 6 תשובות נכונות מבלי להציץ בתשובות. נכנעתם? מתחת לכל תמונה תוכלו למצוא קישור לפיתרון החידה. ואם בא לכם עוד חידות, אז תמצאו כאן המון חידות הגיון מעולות.

עוד בפטריה

7 חידות פשע לא פשוטות שרק אנשים עם מוח בלשי יצליחו לפצח

10 חידות גפרורים נוסטלגיות שרק אנשים חכמים יצליחו לפתור

נסו לזהות את הפתגמים המוכרים שמסתתרים שתמונות הבאות

הקוד הסודי

קובי רוצה להיכנס למסיבה במועדון פרטי שדורש קוד מיוחד בכניסה שרק מוזמנים יודעים אותו. הוא עומד מחוץ לכניסה ומקשיב לשיחות של האורחים עם המאבטח. כשהאורח הראשון הגיע, המאבטח אמר לו "שמונה" והאורח ענה "חמש" ונכנס. מיד אחר כך הגיעה אורחת. המאבטח אמר לה "חמש" והיא ענתה בתגובה "שלוש" ונכנסה. קובי ניגש אל הכניסה והמאבטח אמר לו "שבע". מה עליו לענות כדי להיכנס? 

קליק כאן לפיתרון

תעלומת השוד

אדם נכנס לתחנת המשטרה וסיפר לשוטר שזה עתה שדדו אותו: "הייתי בדרך לבנק עם 100,000 ש"ח במזומן כשאדם שלבש בגדים שחורים, מסיכה וכפפות תקף אותי, חטף ממני את התיק וברח". השוטר הבחין בשריטה על הלחי הימנית של הגבר ושאל אותו אם זו תוצאה של התקיפה והוא ענה: "כן, הוא ענד טבעת כסף על אחת מאצבעות היד השמאלית שלו". השוטר מיד הבין שהוא משקר. איך הוא ידע שהאדם שמולו אינו דובר אמת?

קליק כאן לפיתרון

חידת מושיקו, האריה, הכבש וערימת החציר

למושיקו יש אריה, כבש וערימת חציר וכולם עומדים יחד על גדת הנהר. מושיקו מעוניין לעבור עם שלושתם לגדה השניה של הנהר. לצורך המשימה יש לו סירה קטנה שיכולה להכיל רק 2 פריטים בכל שיוט. בנוסף הוא חייב לוודא שהאריה לא יאכל את הכבש ושהכבש לא יאכל את ערימת החציר, כלומר, אסור לשני הזוגות הללו להישאר יחד בלי השגחה של מושיקו. איך יצליח מושיקו החביב לבצע את המשימה ולעבור לצד השני של הנהר?

קליק כאן לפיתרון

ארבע דלתות

אדם שהלך לאיבוד ביער נתקל לפתע במבנה שנראה נטוש. הסקרנות שלו גרמה לו לפתוח את הדלת ולהיכנס כדי לראות מה יש בפנים. ברגע שהוא נכנס, הדלת נטרקה מאחוריו. ועל הרצפה הוא מצא פתק שמסביר שהדלת הראשית אמנם נעולה, אבל יש 4 דלתות אחרות שמובילות ליציאה והן פתוחות.

הדלת הראשונה מובילה למיכל מים עם כריש רעב שלא אכל כלום כבר 5 שנים. הדלת השניה מובילה לנפילה חופשית אל תוך באר עמוקה מלאה מים, הדלת השלישית מובילה לחדר מלא בגז רעיל ואילו הדלת הרביעית מחביאה מאחוריה רוצח סדרתי עם מסור חשמלי שכבר הרג מעל 100 אנשים. באיזה דלת כדאי לו לבחור?

קליק כאן לפיתרון

חידת הקלפים

דן קיבל חפיסה עם 52 קלפים מחבר שלו. הוא יודע ש-13 מהקלפים בחפיסה הפוכים, כלומר המספר והצורה פונים כלפי מעלה, והם מפוזרים אקראית בחפיסה. העיניים של דן מכוסות והוא מתבקש לחלק את החפיסה לשתי ערימות שבכל אחת מהן אותו מספר של קלפים הפוכים. איך הוא יכול לעשות את זה? 

קליק כאן לפיתרון

איזה פריט יוצא דופן?

חידות 7

קליק כאן לפיתרון

עוד בפטריה

18 שאלות טריוויה שיבדקו עד כמה אתם מכירים את המיתולוגיה היוונית

15 חידות לילדים שיצליחו לאתגר גם מבוגרים

15 שאלות שיבחנו כמה אתם חזקים במילים נרדפות בעברית

לייק לפטריה בפייסבוק

תגובות
Loading...